Seriály a filmy

11. března 2021 19:00

Aneta Gretzová

Páteční hostitel Jiří odhalí pravý důvod účasti v Prostřeno! Co na to řeknou jeho soupeři?

Jiří se při pátečním hodování svěří, proč se do Prostřeno! přihlásil a nejen to... Bude mít pro své soupeře připravenou i velkorysou nabídku. Využije ji některý ze soutěžících?

V pátek bude vařit střelec Jirka. Jeho partnerka už v pořadu byla a do pořadu šel proto, že se s ní vsadil. Ostatní si myslí, že dostal cenné rady, takže se to nejspíš projeví na celkovém hodnocení. I když: Je tato zkušenost opravdu přenositelná?

Jirka se svěří s pravým důvodem účasti v Prostřeno!, podívejte se:

Jako dezert dostanou hosté fondán. Srovnávají ho se suflé, které podával Jakub. Jiří pozve ostatní k přespání, kdo o nabídce uvažuje?

Jirka má pro své hosty velkorysou nabídku. Podívejte se:

Manažer Jiří je zadaný a přitom svobodný jako vítr. Jak sám tvrdí. Faktem je, že do pořadu se přihlásil společně s přítelkyní po prohrané sázce. Ona účinkovala v minulém roce a Jiří řekl, že pokud ona vyhraje, tak on to zkusí také. Vyhrála. Tudíž jemu nezbylo nic jiného než se přihlásit také. Bude stejně úspěšný jako jeho partnerka, nebo se mu tolik dařit nebude? Menu sestavil z mnoha oblíbených rodinných receptů, je ovšem otázkou, jestli budou chutnat také jeho novým přátelům. Jiřího baví příprava studené kuchyně. Objeví se na menu také něco z jeho vášně? Sledujte už v pátek, co jste během týdne třeba přehlédli, a počkejte si na výsledek týdenního hodnocení, které je ukryto pod pokličkami. Už v pátek.

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.