Seriály a filmy

25. listopadu 2016 19:00

Pavel chce znovu vyhrát! Jednou mu to nestačilo! Prostřeno! Poslední večeře

V Ústeckém kraji se sešla pestrá společnost, ženy byly v mírně převaze. Kulinářsky zajímavé bylo úterní menu Lenky, která žila půl roku v Řecku, tamní kuchyni si zamilovala a chtěla jí dopřát i ostatním.

Úkolem týdne byl pohár - tedy nic složitého a nesplnitelného, zato možná dobrého. A v sobotu se tahle parta sejde k Poslední večeři. Tedy pozvánku dostanou všichni a budou také zvědaví, zda všichni nakonec dorazí. Hosté se dozvědí, jak kdo bodoval a kdo nejvíce kritizoval. Na pořadu dne budou i reparáty receptů. Dozvíme se, co se dělo po skončení natáčení, kdo se s kým potkal, zda někdo něčeho lituje a co je potřeba napravit. A dojde i na řešení starých křivd.

Sledujte Prostřeno – Poslední večeře v sobotu 26. listopadu v 17.35 na Primě.

Honza dal jen 1 bod!

Pavel chce opět vyhrát! Napíše sebe!

Honza a pavel kamarádi?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.