Seriály a filmy

25. listopadu 2016 19:00

Pavel chce znovu vyhrát! Jednou mu to nestačilo! Prostřeno! Poslední večeře

V Ústeckém kraji se sešla pestrá společnost, ženy byly v mírně převaze. Kulinářsky zajímavé bylo úterní menu Lenky, která žila půl roku v Řecku, tamní kuchyni si zamilovala a chtěla jí dopřát i ostatním.

Úkolem týdne byl pohár - tedy nic složitého a nesplnitelného, zato možná dobrého. A v sobotu se tahle parta sejde k Poslední večeři. Tedy pozvánku dostanou všichni a budou také zvědaví, zda všichni nakonec dorazí. Hosté se dozvědí, jak kdo bodoval a kdo nejvíce kritizoval. Na pořadu dne budou i reparáty receptů. Dozvíme se, co se dělo po skončení natáčení, kdo se s kým potkal, zda někdo něčeho lituje a co je potřeba napravit. A dojde i na řešení starých křivd.

Sledujte Prostřeno – Poslední večeře v sobotu 26. listopadu v 17.35 na Primě.

Honza dal jen 1 bod!

Pavel chce opět vyhrát! Napíše sebe!

Honza a pavel kamarádi?

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 7. 2024

Berani, dnes se můžete dozvědět o příležitostech, jak zvýšit svůj příjem, ať už v současném zaměstnání, v novém zaměstnání, nebo třeba prostřednictvím vlastního projektu. K tomuto cíli můžete nasměrovat velké množství energie a inspirace. Ostatní se mohou chtít zapojit a pomoci vám. Pravděpodobně se budete cítit plní energie a optimismu. To může fungovat při přitahování stále nových příležitostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.