Prostřeno! Pavel pozve hosty do romského ghetta!

Místní boss - Prostřeno!

Šikovný Pavel (45) návštěvu velmi příjemně překvapí svým vařením i bydlením.

V úterý se u plotny předvede několikanásobný otec i dědeček Pavel. Ten hosty pozve do oblasti, kterou někteří, včetně hostitele, označují jako romské ghetto. Pavlovo bydlení na rušném sídlišti ale všechny příjemně překvapí. Hostitel je moc šikovný, většinu věcí v čistém a moderně zařízeném bytě, kde bydlí se ženou a dvěma spřízněnými dětmi v pěstounské péči, si dělal sám. A tak je to i v kuchyni.

Pavel je také pěstoun

Pavel, který pochází z devíti dětí, uvádí, že se od malička motal mamince v kuchyni, a kdyby bylo na něm, zednickou profesi by klidně vyměnil za provozování hospody. A není to nadsázka. Tenhle amatérský kuchař si umí poradit s těsty, masem, polévkou i sladkostmi. Trochu zklamání přinese to, že nevsadil na romskou kuchyni, ale Pavel ví, co dělá.

Pavel v kuchyni

Radši uvaří moderní českou kuchyni a nic tím nezkazí. Jeho hostina s letním a zajímavě dochuceným salátkem s křupavou slaninou, brokolicovou krémovou polévkou, vepřovou miniroládou a šťouchanými bramborami hostům chutná. I sladká tečka v podobě mini dortíků je příjemným a opět úhledně servírovaným překvapením. Pavel se navíc ukáže jako zábavný hostitel a celý večer je pohoda. Nic nepřehání, je vyrovnaný a svým výkonem i jídelníčkem si je jistý. A protože na rozdíl od vaření si Pavel ve zpěvu jistý není, jeho zábava se navzdory očekávání neponese v tradičním romském stylu, ale bude se opět týkat jídla. To zklame hlavně Ondřeje, který sám zpívá, kudy chodí…

Romská píseň nesmí chybět

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Pavlovi bodů tolik, kolik si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Sdílejte článek