Seriály a filmy

13. dubna 2021 19:00

Aneta Gretzová

Pavel z Prostřeno! lže? V čem nebude k hostům upřímný?

V středečním Prostřeno! bude vařit Pavel. Hosté budou mít během stolování otázky na tělo. Mají totiž pocit, že tady něco nehraje...

Ve středu se k plotně postaví Pavel. Svým menu tedy nezaujme a hlavně se bude hodně spekulovat o Pavlově bydlení. Jestli on náhodou ostatní nevodí za nos? Lže?

Podívejte se, jak je to s Pavlem a jeho bydlením:

Kromě toho se u středeční tabule bude rozebírat retro recept na předkrm, kterým jsou šunkové rolky. Kdo je ocení?

Ocení Pavlovi hosté šunkové rolky? Podívejte se:

Taxikář Pavel se do pořadu dostal díky kamarádům. Ti jsou přesvědčeni o tom, že Pavel skvěle vaří. Pokud by vyhrál, tak by 10 000 věnoval útulku pro pejsky a zbytek by si uložil. Jako zábavu si pro své hosty připravil malou soutěž – střelbu na terč. Jídla si vybral, protože je má rád a myslí si, že by mohla chutnat i ostatním. Pavel nemá rád konflikty, tak uvidíte, jestli bude situaci zvládat také ve středu. Ale pozor: Nemá rád halušky s brynzou a podobná jídla. Při stolování mu vadí, pokud nejedí hosté v klidu a něco se u stolu řeší. Na jídlo je podle Pavla potřeba klid.

Splní se mu ve středu jeho sen – mít vše na pohodu? Sledujte velice zajímavé setkání už ve středu. O hostech zjistíte víc, než jste si mysleli.

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.