Prostřeno! Pavel zaskakuje za svou ženu, která se na poslední chvíli vylekala!

Skladník Pavel (26) vzal účast v pořadu za svoji ženu a je vidět, že doma moc nevaří. S rolí hostitele se ale popere statečně, i když se bude opět kritizovat…

Pavel je upřímný mladý muž a přizná, že co se vaření týče, je v kuchyni spíš začátečník. Mnohem raději peče a doma to mají se ženou takhle rozdělené. Je hodně nervózní a sám kroutí hlavou nad tím, do čeho se to vlastně pustil. Je vidět, že dezerty mu jdou nejlépe, čokoládovou pěnu si udělal (stejně jako včera Nicole koláč) pro jistotu den předem a na kameru jen předvede celý postup.

Pavel a vývar

Tady Pavel nechyboval, ale hrubou chybu udělal při přípravě polévky. Hovězí vývar s celestýnskými nudlemi je bohužel bez nudlí, na ty v tom fofru prostě zapomněl. Hosté se po nudlích samozřejmě ptají a je jasné, že za tohle půjdou body dolů.

Co nejí Adam

Předkrm s avokádovou pomazánkou a šunkovými závitky s křenem není špatný, jen k sobě věci na talíři úplně neladí. Co ještě bude stát Pavla nějaké bodíky? Jeho „retro“ hlavní chod – kuřecí kapsa s broskví a sýrem a americkými brambory – není jen staromódní, ale bohužel i vysušený tak, že se nedá skoro jíst. Hostiteli nezbyla žádná vypečená šťáva, sos chybí a dodatečně podávaná odfláknutá obloha to nezachrání.

Kdo je hráč

I Pavlovu zábavu přijmou někteří soupeři s rozpaky. Jde o koupenou hru – sice zábavnou, ale pro hostitele nepředstavuje taková aktivita žádnou práci. Přesto to nakonec Pavel v úterý zvládne a je na sebe docela pyšný. A určitě mu spadl velký kámen ze srdce…

Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 a hlasujte!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.