Pepa prohlásil, že v Prostřeno! končí! Přijde ke Kaye na večeři?

Studentka Kaya (16) se rozhodla v Prostřeno! přiblížit mexickou kuchyni českému národu.

Kaya žije s matkou – její další rodina žije v Praze a v Mexiku. Kaya se narodila v Americe, kde žila do 14 let. Do pořadu ji přihlásila její máma, protože společně rády pořad sledují a Kaya umí dobře vařit. Pokud by vyhrála, tak by si peníze nechala na autoškolu a na studium.

Podívejte se, jak hosté řeší, jestli Pepa přijde:

Pepa v úterý prohlásil, že v soutěží končí. Což reviduje hned ve středu, kdy u Kayi před domem přísahá, že už se bude chovat normálně. A také se snaží to dodržet.

Podívejte se, jak se Pepa omluvil:

Teprve nyní dnešní hostitelka prozradí, že je poloviční Mexičanka a zde, po smrti tatínka, žije s maminkou proto, aby se častěji dostala do haly trénovat tenis. A její mexická kuchyně? Je skvostná. I pro ty, kteří tvrdí, že si na nic extravagantního nepotrpí.

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.