Prostřeno! Petr po Míše žádá striptýz!

Striptýz - Prostřeno!

Krasavice skupiny Míša (23) je umělecká duše a pečlivá nápaditá hostitelka. Udělá striptýz, jak si přeje Petr?

Ani sympatická telefonní bankéřka Míša nebude vařit doma. Má malý byt, kde by se jí celkem složité menu nedělalo pohodlně. S hosty si dá doma přípitek a pak je odvede do kamarádčina bytu, kde prý často pobývá a občas tam i vaří. Mladá slečna je kreativní bytost a při vaření je to znát. Musí používat dvě trouby, všechno je skoro domácí. K předkrmu, což je pestrý obložený talíř s uzeninami, sýry a zeleninou, upeče kynuté žemle, vlastní je i bylinkové máslo a fazolová pomazánka. Renátě se ale stejně zdá, že to nic není.

Vzkaz pro Petra

Bohatá „česnekačka s krutony“ je konečně změna, i když i zde jde o vývar, ale uzený s mrkví. Pozorná hostitelka myslela na všechno a česnečku servíruje s nastrouhanou nivou a drceným česnekem zvlášť v mističkách pro milovníky výraznějších chutí. Na hlavní chod podává hovězí líčka na víně s bramborovým pyré, to se ale moc nepovedlo, je mixované a kvůli tomu dost řídké a lepkavé. Míša si chybu uvědomuje, také zapomněla na salát, který uvedla v menu. Přesto je to povedená večeře a pánům chutná.

Míša a hlavní chod

Talíře kromě Renátina jsou prázdné a potlesku se nakonec dočká sladká tečka – cupcake se slaným karamelem, který hosté dostanou ještě jako dárek domů. A soupeře potěší i zábava související s Míšiným výtvarným koníčkem. Dočká se Petr svého vysněného striptýzu, když si kvůli tomu koupil novou košili? Co všechno slušná Míša ze svého potetovaného těla odhalí?

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Míše bodů tolik, kolik si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno! striptýz