Prostřeno! Petr pozve hosty na statek, bude se podávat Vlastík!

Vlastík na talíři - Prostřeno!

Návštěva na statku u Petra (50) všechny nadchne. Hostitel je zahrne domácími produkty a seznámí se svými domácími zvířaty.

Petra do pořadu přihlásila manželka a on ji hned v úvodu trochu škodolibě před celým národem vyzve, aby si to také vyzkoušela. Jako správný farmář se těší, až dá hostům ochutnat domácí kuchyni z domácích surovin. Petr našel v životě na venkově a hospodaření druhý smysl života, jeho koně a zvířata jsou opečovávaná s láskou. Při vaření čerpá z vlastních bohatých zásob. Sklepu, kde má všechno, co potřebuje, říká supermarket. Hosty nadchne prkénkem se svým vynikajícím uzeným, slaninou a sýry z kravského a kozího mléka, na jejichž výrobě spolupracuje se svou ženou, se kterou se také seznámíme.

Liščí závitky

I na této „samotě u lesa“ je útulno a hoří tam krb. A protože jde o „vývarový týden“, soupeře čeká další hovězí polévka. Zvědavost strávníků vzbuzuje na menu „liščí závitek“, zvlášť když Petr chová na pozemku skutečnou lišku, ta je ale stále živá. Maso na závitky i na polévku pochází z nedávno poraženého býka. Dámy nechápou, že Petr dává zvířatům, které potom konzumuje, jména, on na tom ale nic špatného nevidí.

Sledujte premiérové Prostřeno! v 17.50 a hlasujte!

Sdílejte článek