Seriály a filmy

18. listopadu 2016 19:00

Petr rozsedne jídlo, které se poté bude podávat! Prostřeno! Poslední večeře

S pořadem Prostřeno! jsme zavítali do Královéhradeckého kraje, který reprezentovali tři muži a dvě ženy. Nejčastěji se vařilo v Náchodě a z docela podobných surovin, přílohy byly čistě bramborové, takže byla velká možnost srovnání.

Kdo nemá rád zelené fazolky, trpěl, ty byly celkem třikrát. A kdo nemá rád česnek, byl na tom podobně, protože „česnek 100 x jinak“ byl úkolem týdne. Kromě jídla byl tématem východočeského týdne i pořádek, nebo spíš nepořádek, protože v pondělí u Petra a ve čtvrtek u Honzy se hosté necítili komfortně. A to byl přitom Honza největším kritikem týdne! V sobotu se tahle parta sejde znovu na Poslední večeři. Pozvánku dostanou všichni a budou zvědaví, zda všichni nakonec dorazí. Dozvíme se, co se dělo po skončení natáčení, kdo se s kým potkal, zda někdo něčeho lituje a co je potřeba napravit. Těšte se nejen na reparáty z vaření, ale také řešení starých křivd.

Sledujte Prostřeno – Poslední večeře v sobotu 19. listopadu v 17.35 na Primě.

Petr rozsedne jídlo!

Telefonát s Honzou

Twister

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.