Seriály a filmy

18. listopadu 2016 19:00

Petr rozsedne jídlo, které se poté bude podávat! Prostřeno! Poslední večeře

S pořadem Prostřeno! jsme zavítali do Královéhradeckého kraje, který reprezentovali tři muži a dvě ženy. Nejčastěji se vařilo v Náchodě a z docela podobných surovin, přílohy byly čistě bramborové, takže byla velká možnost srovnání.

Kdo nemá rád zelené fazolky, trpěl, ty byly celkem třikrát. A kdo nemá rád česnek, byl na tom podobně, protože „česnek 100 x jinak“ byl úkolem týdne. Kromě jídla byl tématem východočeského týdne i pořádek, nebo spíš nepořádek, protože v pondělí u Petra a ve čtvrtek u Honzy se hosté necítili komfortně. A to byl přitom Honza největším kritikem týdne! V sobotu se tahle parta sejde znovu na Poslední večeři. Pozvánku dostanou všichni a budou zvědaví, zda všichni nakonec dorazí. Dozvíme se, co se dělo po skončení natáčení, kdo se s kým potkal, zda někdo něčeho lituje a co je potřeba napravit. Těšte se nejen na reparáty z vaření, ale také řešení starých křivd.

Sledujte Prostřeno – Poslední večeře v sobotu 19. listopadu v 17.35 na Primě.

Petr rozsedne jídlo!

Telefonát s Honzou

Twister

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.