Petr z Prostřeno! je k nepoznání, hostí jako profesionál

Lakýrník Petr (42) žije šťastným rodinným životem. O jeho šancích na výhru je především přesvědčena jeho žena, která ho také do soutěže přihlásila. Co by se ovšem stalo, kdyby zklamal?

Třetí hostitel s rodinou Prostřeno! pravidelně sleduje. A účast v grilovacím speciálu bere jako výzvu, díky které může rodině zajistit skvělou dovolenou. Stačí jen maličko. Předvést u grilu ze sebe to nejlepší – a balí se kufry.

Podívejte se, jak Petrovi pomáhají děti:

Sám Petr tvrdí, že je pracovitý a velmi rád vaří. Jenže na roštu probíhají dokončovací práce jinak než v hrnci na sporáku. Nastane zádrhel, nebo hostitel jako správný chlap s tahem na branku předvede, co u grilu dovede, bez ztráty jediného bodu? Sledujte také středeční Prostřeno! až do konce.

Podívejte se, jak se hostům u Petra líbí:

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.