Petr získá nejvíc bodů v historii pořadu Prostřeno!

Kdo se předvede jako borec nakonec? Petr (44) potvrdí, že konec dobrý, všechno dobré.

Poslední hostitel sice v pondělí nezahájil jihočeský týden nijak skvěle, ale ve finále Petr hosty velmi příjemně překvapí a u Pavla prý „dokonce předčí jeho očekávání“. A netýká se to jen chutné večeře, soupeřům poněkud vyrazí dech i vkusné prostředí moderního domu s udržovanou zahradou, kam je hostitel pozve. Je to taková satisfakce už druhým dnem za sebou po té divočině u Pavla. Ten Petrovi takový domov prý úplně závidí. Jako kuchař si Petr věří, vaření miloval od dětství, pomáhal mamince často v kuchyni a také jeho profese k jídlu patří. Petr je řezník a uzenář, takže má smysl pro chutě i patřičný grif. U plotny je doma údajně častěji než jeho partnerka. A nijak si to ve finále neulehčil.

Podívejte se, jak Petr umí improvizovat:

Jako úkol týdne připraví jihočeský kočičák, což je vlastně lepenice. Sám dál zhotoví tři těsta, první na dobré pečivo ke králičí paštice s domácím rybízovým přelivem, druhé na karlovarské knedlíky ke třem! druhům mas v jeho svíčkové a poslední těsto připraví na nefalšovaný tažený štrúdl. A to není všechno, v jeho slepičí polévce jsou nejen domácí nudle, ale i drůbeží knedlíčky. Petr je prostě borec! Hostitel je samozřejmě rád, že mu všechno tak vychází, a ostatní ho pochválí, i když chvílemi toho má i on nad hlavu a divák trochu ztrácí přehled, co všechno se v jeho hezké kuchyni odehrává. Ale Petr to zvládne: svíčkovou omáčku neodflákne, dopřeje si čas, aby ji správně dochutil.

Podívejte se, jak jsou hosté spokojeni:

Má vůbec někdo nějaké výtky? Jana, která kromě slepičí polévky nejí ze stejného důvodu ani nic z králíka. Prý měli doma králíka na talíři každou neděli, tak se ho k smrti přejedla. Ale Petr, stejně jako včera Markétka, jí připraví zvlášť vývar z vepřového. Hosté u jídla ani moc nemluví, jen si pochutnávají. A co se často nevidí, dokonce si chtějí přidat! Jenže karlovarský knedlík k vynikající omáčce už zmizel, došlo i na patky. Po vtipné zábavě si účastníci prozradí něco o svém bodování. Půjde Jana s pravdou ven? Přizná se, komu nejvíc ublížila kvůli hloupé sázce o dva panáky vodky?

Jak to v Jihočeském kraji všechno dopadne? Kdo dostane nejvíc bodů, možná i v historii pořadu?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.