Seriály a filmy

1. června 2017 19:00

Prostřeno! Petra naservíruje dezert na zámku!

Další pivo na ex - Prostřeno!

Petra (40) má tři děti, šťastné manželství, útulný domov, šikovné ruce a zajímavé menu. Bude to ale stačit na vítězství?

Jako poslední soutěžní večeři připraví Petra, která Karlovi připomíná Lucii Bílou. Petra má ke Karlovi nejblíž, během jeho večera mu pomáhala. Pomůže dnes Karel na oplátku Petře? Nebo si ji pošle pro pivo? Bohužel je to poslední večeře a taktizuje se ve velkém. Petra je totiž silná soupeřka, umí vařit a její jídlo krásně vypadá. Plánuje si moderní menu, ve kterém nechybí losos nebo krevety. Co tomu řeknou hosté? Nebude to na ně až moc moderní? Bohužel spíš připálené, krutony i krevety Petra připálí. A částečně za to může právě Karel, který si pošle Petru pro pivo. Kuchyní se valí dým, jak to kuchařka vybalancuje?

Hoří krevety!

Petra vypadá celkem v pohodě, přestože to nemá ve finále lehké. Do poslední večeře hodně investovala, předkrmová roláda z uzeného lososa je velkolepá, což platí i obloze prvního chodu, výraznou chuť má krémová polévka z uzeného parmezánu s tygří krevetou a krutónky z jemného italského toustového chleba. Na hlavní chod je maso dvou barev: kuřecí paličky a panenka na grilované zelenině. Podle Karla je to prý jídlo, které mají v každé „čtyřce“… Opravdu? Čokoládový fondán s malinami a přelivem není úplně podle představ pozorné hostitelky a upřímná Petra se k tomu ještě přizná. Moučník servíruje na zámku a jako zábava bude prohlídka a pokus o sabráž. Budou se sekat hrdla – naštěstí jen od lahví se sektem. Komu to půjde nejlépe?

Dojde k odhalení největšího taktika? Každopádně Honza si vyslechne své. A kdo to v Olomouckém kraji nakonec vyhraje a bude se smát naposled?

Sledujte od 17.35 na Primě.

Pepř v dezertu Pepř v dezertu

Sdílejte článek