Seriály a filmy

25. srpna 2015 10:00

Gabriela Gabrielová

Prostřeno! Petra se snaží a připraví klasiku. Soutěžící se ale rozhodli protestovat. Po svém

V Jihomoravském kraji se sice ideálně sejdou tři muži a dvě ženy, ale k ideální partičce bude mít tahle smíšená skupina daleko. Přestože věkově nikdo moc nevyčnívá, sešli se dost rozdílní lidé.

Čtvrtek: zdravotní sestra Petra (45) dělá, co může, ale nikomu se nezavděčí

Komunikativní a bezprostřední Petra si naplánovala úplný „český sen“, mohla by to být tutovka: tatarák z pravé svíčkové, slepičí vývar s domácími nudlemi, poctivou svíčkovou a horké maliny. Jenže… hra je hra a včera jsme se dozvěděli, proč Markéta zásadně nejí červené maso, natož syrové! To je ale problém i pro Lukasze. Petra je zklamaná: „Při svíčkové, a to si myslím, že umím uvařit, přišla rána. Markéta řekla, že to jíst nebude.“ Nedá si ani omáčku s knedlíkem? Ne, knedlík byl prý studený a hustá zeleninová omáčka jí připomíná školní kuchyni.

Markéta si svíčkovou vůbec nedala. Ani knedlík, ani omáčku. Proč?

„Nemůžu to hodnotit jako nezdařené, taková průměrná domácí kuchyně,“ moc se netváří ani Aleš. Také se mu nezdá, že kuchařka nedala do slepičího vývaru maso a bůhví jak že to s tou slepicí prý vůbec bylo… Petra se snažila a na surovinách rozhodně nešetřila, i proto je jí to líto. Ale drží se a rozpláče se až o samotě. „To, že bych nevyhrála, to mě nemrzí, mě mrzí falešný lidi. Navzdory svým slovům na začátku týdne Aleš taktizuje.“ To si myslí i Markéta, která má buď hlad, nebo je tak nadšená z horkých malin se zmrzlinou a griotkou, že si dá nášup aspoň u dezertu. Pánové všechno snědí, ale pro Lukáše je všechno jídlo „až moc domácké“. A jaká bude zábava? Petra naplánovala ještě adrenalinovou projížďku na čtyřkolkách! „Dobrý pocit ze svého večera tedy nemám,“ konstatuje ale nakonec s hořkostí.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.