Seriály a filmy

14. prosince 2016 19:00

Prostřeno! Petra si myslí, že se Jakub spojil s Lídou a taktizují!

Záhadný Jakub (28) začne zábavou a snaží se o světácké menu, to ale celé nestihne.

Ve čtvrtek dámy doufají, že se o Jakubovi dozvědí konečně něco víc. Kuba je velmi vděčný strávník, čímž si získal hlavně paní Lídu, ta se v něm úplně vidí, ale o své práci nebo soukromí nic neprozradí, radši řeč odvede a zažertuje. Zvědavá je hlavně Petra, která chce Jakuba rozmluvit. Podaří se jí to? A proč měly ženy přijít ve sportovním? Na břehu řeky na ně čekají dračí lodě a projížďka po vodě už před večeří. Teprve pak se jde ke stolu.

Zbytečné zdržování

V kuchyni je Jakub nervózní a hlavně nestíhá dodělat dort Sachr, který chce předvést v klasické i moderní úpravě. Kuba zainvestoval do surovin, první chod roastbeef podává na toustu s křenovým crme fraîche, ne každá z žen to ale ocení. Pórková polévka s krutony je krémová, následuje panenka vařená ve vakuu a potom rychle opečená, Nele ale připadá maso s dýňovým pyré na pohled syrové. Večer doprovázejí zmatky, Lída má pro Jakuba pochopení, ale Nela nebo od včerejška dotčená Petra už tak tolerantní nejsou. A ani během svého večírku toho hostitel na sebe moc nepráskne, spíš zase skoro nic…

Dívejte se na Prostřeno! ve čtvrtek 15.12. od 17:45.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.