Seriály a filmy

14. prosince 2016 19:00

Prostřeno! Petra si myslí, že se Jakub spojil s Lídou a taktizují!

Záhadný Jakub (28) začne zábavou a snaží se o světácké menu, to ale celé nestihne.

Ve čtvrtek dámy doufají, že se o Jakubovi dozvědí konečně něco víc. Kuba je velmi vděčný strávník, čímž si získal hlavně paní Lídu, ta se v něm úplně vidí, ale o své práci nebo soukromí nic neprozradí, radši řeč odvede a zažertuje. Zvědavá je hlavně Petra, která chce Jakuba rozmluvit. Podaří se jí to? A proč měly ženy přijít ve sportovním? Na břehu řeky na ně čekají dračí lodě a projížďka po vodě už před večeří. Teprve pak se jde ke stolu.

Zbytečné zdržování

V kuchyni je Jakub nervózní a hlavně nestíhá dodělat dort Sachr, který chce předvést v klasické i moderní úpravě. Kuba zainvestoval do surovin, první chod roastbeef podává na toustu s křenovým crme fraîche, ne každá z žen to ale ocení. Pórková polévka s krutony je krémová, následuje panenka vařená ve vakuu a potom rychle opečená, Nele ale připadá maso s dýňovým pyré na pohled syrové. Večer doprovázejí zmatky, Lída má pro Jakuba pochopení, ale Nela nebo od včerejška dotčená Petra už tak tolerantní nejsou. A ani během svého večírku toho hostitel na sebe moc nepráskne, spíš zase skoro nic…

Dívejte se na Prostřeno! ve čtvrtek 15.12. od 17:45.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.