Petra v Prostřeno! pohostí čerstvě točeným pivem

Statečná Petra (38) vaří pro velkou rodinu a účastí v Prostřeno! si plní svůj sen.

Poslední hostitelka pracuje jako sekretářka v rodinné firmě, kterou mají s manželem. Mají tři děti ve věku 18, 14 a 11 let. S rodinou žije poklidný život na malé vesnici. Do pořadu se přihlásila sama, protože se jí to zdálo jako dobrý nápad a chtěla si to vyzkoušet na vlastní kůži. Jako zábavu si pro své hosty připraví ukázku první pomoci – přijde záchranář.

Podívejte se, jak hosté zvládnou resustitaci:

Vaří často a vaří ráda. S pocitem, že právě příprava jídel je správně naplněným časem. Nejí ovšem sýry a její soutěžící už to vědí. Takže je jasné, že v jejím menu sýr nebude. Ale zase tam budou jiné dobroty. S menu si ale moc nepomohla, její paštika bude porovnávána s předchozí, zelnice nebude dostatečně slavnostní… Zkrátka nervozita před velkým finále se stupňuje.

Petra hosty příjemně překvapí čerstvě točeným pivem:

Proč po pivu chodíme pořád na záchod? Něco s tím můžeme dělat

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.