Prostřeno! Plynové masky pro modelky! Prý aby nebyly tolik svlečené!

Plynové masky - Prostřeno!

Světácký fotograf Tomáš (54) pozve hosty do bytu, který je zároveň jeho ateliérem plným bizarních kuriozit.

I když je Tomáš nejstarším účastníkem soutěže, působí mladším dojmem a je to zajímavý hostitel. Se svojí profesí fotografa procestoval celý svět, vyrůstal v Amsterodamu, pobýval v Paříži a fotil i na vládních výpravách. Nyní žije v bytě a zároveň ateliéru na Jarově. Má jistě co vyprávět, co se týče zájmů, je trochu podivín, doma má plynové masky, helmy, malé rakety a podle holek leží na těchto artefaktech i hodně prachu. Jaký kuchař bude dvojnásobný rozvedený otec?

Plněný hermelín

Přestože si Tomáš svoje vaření nijak zvlášť nekomplikuje, hostům u něj chutná, předvede vyrovnaný výkon a také své soupeře dobře pobaví, alkoholem nešetří. Jeho menu je také trochu světácké, i když začne dobrotou, jakou si může docela snadno udělat každý doma. Jde o plněný vydlabaný hermelín, který se musí trochu uležet – pokud to ovšem vydržíme. Hermelín má skoro každý rád, ale s polévkou hostitel trochu zariskoval. Studený pórkový krém vzbudí u soupeřů trochu obavy, přece jen nejsme na podobný typ polévek zvyklí. Nakonec je ale prý tak lahodný, že někteří hosté si dokonce přidají. Úterní hlavní chod míří do Asie, Tomáš má – na rozdíl od Danky – pikantní a pálivá jídla rád. I když tentokrát se krotí a jídlo zmírní i lahodná chuť rýže basmati. Osvěžující je sladká tečka – ovocný dezert zapečené broskve.

Zapečené broskve

A čím Tomáš mile překvapí? Vyrobil si vlastní hru s vlastními pravidly – a to se cení, stejně jako to, že nezapomněl ani na úkol týdne.

A nezapomneňte, že máte premiérovou šanci ohodnotit soutěžící. Takže neváhejte a dejte Tomášovi bodů tolik, kolik si podle vás zaslouží. Navíc můžete vyhrát 5000 Kč.

Sledujte Prostřeno! od 17.50 na Primě.

Sdílejte článek