Seriály a filmy

27. května 2021 19:00

Aneta Gretzová

Poslední Prostřeno! tohoto týdne bude emotivní. Introvertka Denisa má plné zuby upovídaného Petra

Denisa se do Prostřeno! dostala díky své kolegyni, se kterou pořad rády sledují. Účast pro ni bude psychicky velmi náročná, hlavně kvůli upovídanému Petrovi. Denisa má totiž ráda svůj klid.

V pátek vaří Denisa. A nebude to nic jednoduchého. Denisa se u stolu rozpláče a přizná se, že nedokáže vydýchat lidi ukecané stejně jako je Petr. Stres jí dává zabrat, ale bojuje statečně.

Vypjatá situace u stolu. Na Denisu je toho už moc, podívejte se:

Komu bude chutnat kachna a švestková omáčka? A zvládne Denisa vysvětlit pracovní postup? Komu bude navíc i knedlík připadat moc suchý?

Hostům Denisy kachna moc nechutná. Podívejte se:

Recepční Denisa se do Prostřeno! dostala díky tomu, že ji přihlásila kolegyně v práci. S partnerem si zrekonstruovali dům a přestěhovali se z města na vesnici, kde jsou moc spokojení. Syn už začal chodit do školky a Denisa pracuje v hotelu ve vesnici. Denisa ráda peče a nosí často ochutnat i do práce. Pokud by vyhrála, tak by část výhry věnovala rodičům jedné holčičky z vesnice, která je nemocná. Za zbytek by jela s rodinou na dovolenou. Během zábavy přijde na přetřes tradiční hra Hádej, kdo jsem. Menu si Denisa připravila z jídel, která nejsou časově tak náročná. Sledujte už v pátek, jak večer dopadne.

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.