Prostřeno! Poznáte i Sářínu maminku, navštěvují se každý den!

Druhá hostitelka Sára je sympatická a působí veselým a otevřeným dojmem, i když při vzpomínce na svého dědečka se hned rozpláče.

Svobodná maminka tříletého syna má vynikající vztahy se svou rodinou, s maminkou a babičkou drží hodně při sobě a vzájemně si pomáhají. Sára také určitě něco odkoukala doma v kuchyni, protože své menu zvládne se ctí a nikdo od ní neodejde hladový. Nepodcení ani zábavu, vymyslí si znalostní hru o hledání pokladu, která má i vtipnou pointu.

Maminka

Sářin předkrm – slaninovo-ananasová kolečka s mozzarellou – kombinuje slané i sladké chutě, je zajímavý a tak akorát sytý. Kuřecí vývar s knedlíčky a nudlemi je díky bujonové kostce docela slaný, někomu vadí, že nudle v polévce nejsou domácí a bohužel v ní zůstala kost, ale knedlíčky jsou prý moc dobré a chutnají i Báře, která normálně vnitřnosti nepozře.

Hosté trochu tápou nad hlavním chodem, což je živáňská se šťouchanými bramborami, to by se v bývalém Československu stát nemohlo, tehdy všichni oblíbenou slovenskou pochoutku ještě znali. Zde půjde o ražniči na špejli s pikantní a dochucenou šťávou z vypečeného masa. A báječně dopadnou i poslední „macecha řezy“, přestože s názvem sladké tečky má docela potíže nejen hostitelka, ale i Julian.

Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.