Pracovní úraz, čekání a nevšední chody uvidíte dnes v Prostřeno!

Maminka na mateřské dovolené Marie (32) nemá času nazbyt. Přesto se rozhodla do soutěže přihlásit. A rozšířit spolusoutěžícím obzory.

Marie strávila po studiích dlouhé roky v Anglii a podle své zamilované země a jejích chutí připravila menu. Bude ovšem dost dobré pro česká ústa? Není cottage pie pro klasiku milujícího Čecha trochu moc?

Podívejte se, jak hosté neumí vyslovit název hlavního chodu:

Kromě lásky k dobrému anglickému jídlu, které je nedoceněné, si Maruška z Anglie dovezla také manžela, se kterým tam pracovala. S ohledem na to, že pravidelně pořad sleduje, ráda by věděla, jak se jí při vaření zadaří a jestli má smysl ostatním rozšiřovat obzory.

Podívejte se, jaký pracovní úraz Marušku potká:

Co řeknou nakonec soutěžící na její menu a dá se do něj nenápadně zakomponovat droždí? Je fakt, že o infarktové okamžiky nebude nouze. Sledujte Prostřeno! už ve čtvrtek!

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.