Premiérové Prostřeno! je zpět a startuje speciálem hubnutí

Prostřeno! představuje první letošní premiérové díly. Bude opět velmi zajímavé – chutné, zdravé a ženy budou v přesile. Čtyři na jednoho muže.

Ovšem Martin nehází flintu do žita a hned v pondělí předvede kuchařský koncert. Nebo to tak jeho soupeřkám připadat nebude? Jeho skvělá kombinace chutí je jistě zajímavá, recepty jsou odlehčené, kombinace neotřelé. Jak si na mixu zdravých chutí pochutnají všechny mlsné jazýčky? Komu se podaří vyhrát tentokrát? Jedinému muži, nebo některé z kuchařek?

Podívejte se na exkluzivní upoutávku:

A jak se kdo popere s úkolem týdne, kterým je příprava nejoblíbenějšího a nejrychlejšího zdravého receptu? Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést deset tisíc. Ze stejné částky se pak může těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně.

Sledujte novoroční Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Student Martin (23) chodí nejen na přednášky, ale také pracuje.

Je single a život si užívá plnými doušky. Nezapomíná ovšem myslet na sebe a snaží se stravovat zdravě. A zdravé bude i jeho menu. A dokonce i zábava. Pro své hosty si připraví kvíz o zdravé stravě. Proč si menu poskládal tak, jak jej nakonec uvaří? Chce ukázat, že právě zdravá strava může být skvělou variantou pro lepší život. Pochutná si jeho návštěva?

Úterý: Trenérka Monika (29) se věnuje zdravému životnímu stylu.

Ví, že tělo pro to, aby správně fungovalo, potřebuje správné palivo. A tak si připraví pro své hosty lehké pokrmy, které zasytí, ale nezničí. Tato jídla si vybrala, protože obsahují vše důležité pro tělo a má ráda tuto kombinaci surovin. Jídlo je pro ni nezbytnou součástí života, jak ale sama tvrdí, je potřeba přemýšlet nad tím, co organismu dáváte. Není v jídle vybíravá, ovšem vybírá si hosty ke stolu. Nesnesla by neurvalce s neslušným chováním. Tak snad se jí to tento týden nestane.

Středa: Zpěvačka Jana (41) považuje zdravé stravování za svou vášeň.

Sama vydala také kuchařku, kde se věnuje rovnováze mezi jídlem a zdravím. Jana je dcerou zpěvačky Nadi Urbánkové a profesora angličtiny, překladatele a textaře Jana Nemejovského. Žije se snoubencem Dinem, se kterým je asi čtyři roky, a čivavou Tashi. S Dinem se poznala v Los Angeles, ale poslední dva roky žijí v Praze. Chtěla by ukázat vlastní cenově dostupné recepty na jídla, která jsou zdravá a laskavá. Pokud by vyhrála, tak by část peněz věnovala útulku Šťastný zvěřinec, kterému dělá patronku. Podaří se jí vyhrát, zaujmout? Sledujte už ve středu!

Čtvrtek: Odbornice na pohyb Iris (31) pohybem žije. Stejně jako zdravým životním stylem.

Žije v Benešově u Prahy a pracuje v Praze. Do pořadu ji přihlásil její šéf ve fitku, kde Iris působí. Pokud vyhraje, tak část peněz určitě rozdělí mezi ostatní. Jako zábavu si pro své hosty připravila ukázku cvičení ve fitku, kde pracuje. Sestavu jídel si vybrala proto, že je má ráda a pravidelně je jí. A tvrdí, že jídla, která bude chystat, si vybrala ji, ne ona je. Podaří se jí zaujmout a dokázat to? Dozvíte se už ve čtvrtek.

Pátek: Koučka Kateřina (35) nejenže cvičí, ale také vydává kuchařky, objevuje se i v televizi.

Už deset let nejí nic, co by se jen vzdáleně blížilo bílé mouce. Snaží se vařit tak, aby rodině chutnalo a aby věděla, že jim servíruje to nejlepší. Nesnědla by nikdy brouky ani bílý cukr, toho se její hosté obávat nemusejí. Těší se na nové zkušenosti i to, že by mohla svou účastí v pořadu rozšířit lidem povědomí o zdravém jídelníčku. A přesvědčit je, že co je zdravé, nemusí být automaticky hnusné. Má se svým přístupem naději na výhru?

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.