Seriály a filmy

10. ledna 2023 07:00

petra.jarosevska@iprima.cz

Připravujeme návštěvu z Like house v Prostřeno!

Co se stane, když se u stolu sejdou tři ženy a dva muži? Samozřejmě bude zábava, možná taktika a také bude cítit touha předvést to nejlepší. U stolů a plných talířů se sejdou účastníci z Prahy a středních Čech a také návštěvnice z Like house a rozhodně bude na co se dívat.

Jak půjde soutěžícím tohoto týdne snažení od ruky, komu se zadaří, kdo se bude snažit oslnit neuvěřitelnými recepty? U koho se odehraje nejlepší zábava, kdo se bude snažit připravit opravdu neotřelé menu a komu právě u něj chutnat nebude? Prostřeno! bude zajímavé od prvního shánění surovin až k poslednímu servírování dezertu.

Kromě skvělých jídel se můžete těšit i na zábavu, která bude mít grády, ale nebude ani nouze o napětí. To vše už v pondělí. Soutěžící budou jako už tradičně bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může vynést 10 tisíc navíc. Ze stejné částky se pak bude těšit i jeden z diváků, pokud ovšem bude mít štěstí. Sledujte proto Prostřeno!, hlasujte – a třeba to budete právě vy!

Jako první se do kuchyně postaví Anastasija. Pracovala jako brigádnice v obchodě, obsluha laser game a servírka. Nyní je tatérka a influencerka. Je svobodná a bezdětná. Do pořadu se přihlásila, aby měla novou nezapomenutelnou zkušenost, možnost zvětšit komunitu na sociálních sítích a také ráda mluví před kamerou. Pokud by vyhrála, tak by peníze investovala do vydání a propagace své budoucí knihy. Podávat se bude toto menu: 1) ládinky, 2) číňák, 3) paradise chálka, 4) bezďánky.

Úterní večer bude patřit Halyně. Ta žila na Ukrajině, kde pracovala jako kadeřnice. Po příjezdu do Prahy pracovala jako uklízečka, servírka, prodavačka a zástupkyně vedoucí. Nyní pracuje v obchodě Žabka jako vedoucí prodejny. Je vdaná a s manželem je pět let. Má tři děti – dvě jsou z bývalého manželství a s nynějším manželem má jedno. Do pořadu se přihlásila, aby měla možnost zažít něco nového a poznat nové lidi. Podávat se bude toto: 1) varenyky plněné šťouchanými bramborami, podávané s máslem a zakysanou smetanou, 2) boršč, česnekové pampušky, 3) šašlik s grilovaným bramborem, salátek, 4) syrnyky s ovocem a jogurtem nebo smetanou a cukrem.

Středeční hostitel Ivan plánuje za výhru koupit vybavení do bytu. Vyučil se jako tesař. Pracoval jako podlahář. Nyní se živí jako skladník – řidič VZV. Nyní bydlí s partnerkou a má dvě děti z předchozího vztahu. Rád jezdí na výlety na chatu a chodí do práce. Do pořadu ho přihlásila jeho partnerka. Jako zábavu si pro své hosty připraví kreslení na prkénko. Tato jídla si vybral, protože mu chutnají a umí je. Podávat se bude: 1) zeleninový salát, 2) bramboračka, 3) plněná sekaná, šťouchané brambory, 4) jablečný závin.

Ve čtvrtek předvede, co v kuchyni dovede, Zuzana. Studuje na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy obor teritoriální studia. Chodí na krátkodobé brigády do cukrárny a jako hosteska. Má rodiče a dvě mladší sestry. Do pořadu se přihlásila sama, protože ráda hostí a pořádá večeře a chtěla by poznat i nové lidi. Pokud vyhraje, tak si dopřeje nějakou dovolenou. Dvanáct španělských hroznů – přesně tak se jmenuje zábava, kterou si Zuzana pro své hosty připravila. Tato jídla si vybrala, protože strávila rok v Mexiku a zamilovala si místní kuchyni. Servírovat se budou tyto chody: 1) španělská omeleta, 2) gazpacho, 3) domácí pšeničná placka se zeleninou, tofu a omáčkou, 4) crème brûlée.

Jako poslední soutěžící tohoto týdne se představí Vít. S rodinou žije naprosto spokojený život na vesnici. S ženou Klárou (advokátka) má dcery Niki (13 let) a Janu (10 let). Doma jim dělají společnost čtyři morčata a štěně biewer teriéra Rocky. Žena má kancelář v Praze a Vít má kancelář v Ostravě, a proto převážně pracuje z domu nebo od zákazníků. Má na starosti Čechy a část Moravy. Do pořadu ho přihlásila kamarádka a sousedka z vesnice. Podávat se budou tyto chody: 1) šunková rolka, kváskový chléb, 2) Tom Kha Gai, 3) Kung pao nebo vindaloo s jasmínovou rýží a česnekovými plackami, 4) red velvet cupcakes.

Sledujte Prostřeno! on-line v našem ARCHIVU.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.