Připravujeme premiérové seznamovací Prostřeno! Moravy

Příští týden bude Prostřeno! speciální. Na Moravu se vydáme hledat lásku.

U prostřeného stolu se sejdou tři ženy a dva muži nejen kvůli výhře, ale i kvůli seznámení. Proto nepřekvapí, že úkolem týdne jsou pusinky. Budou sněhové, nebo opravdové a od srdce? Oba pánové jsou mladí, ale zatímco Tomáš je takové velké dítě, o tři roky mladší Karel už ví, co od života chce a jak toho docílit. I dámy se od sebe dost liší... Zažehne někdo svůj plamínek lásky? A bude to láska opětovaná? Jak dopadne boj o 60 tisíc? Kdo moravský speciální týden vyhraje? Sledujte Prostřeno! každý všední den i příště!

Jako první se k plotně postaví Lenka (50). Ta má sice dceru, ale zůstala svobodná. Ráda by potkala milého muže, který ví, co chce, a mohli by společně cestovat a užívat si života. Kromě lásky se ale také utká o výhru a hostitelskou čest k tomu. První hostitelka nachystá guláš – na černém pivu a s kupovaným knedlíkem. Jenomže jídlo nebude zrovna podle představ jejích soupeřů. Polévky budou rovnou dvě. Bude aspoň jedna chutnat? A proč se bude večer u Lenky hádat barva spodního prádla? Pondělní menu: 1) Carpaccio z červené řepy se sýrem 2) Čočková a dýňová polévka 3) Guláš s knedlíkem 4) Tiramisu jinak.

Úterní hostitel se jmenuje Tomáš (28). Pracuje ve službách pro zemědělce, je svobodný a žije s rodiči a sestrou v rodinném domě. Jeho poslední vztah se odehrál asi před pěti lety a trval půl roku. Tomáš by rád poznal holku do nepohody, která ho bude mít ráda a budou mít společné zájmy. Tak snad se zadaří, Tomáš rád jezdí na skútru, poslouchá hudbu a hraje počítačové hry, také ho baví práce na zahradě. Jak se umí otáčet v kuchyni? Hosté budou příjemně překvapeni. Domácí svíčková s kupovaným knedlíkem a k tomu střelba ze vzduchovky. V lásce mu ale odvaha trochu chybí. Odváže se nakonec? Není žádným tajemstvím, že pokukuje po Hance, která se mu líbí… Úterní menu: 1) Celerová a česneková pomazánka s bagetou 2) Hovězí vývar s nudlemi a játrovými knedlíčky 3) Hovězí svíčková se šlehačkou a brusinkami, knedlík 4) Smetanové želé.

Ve středu předvede, co u plotny dovede, prodejce ojetých vozů Karel (25). Je svobodný a žije sám. Jeho poslední vztah skončil asi před čtyřmi lety. Rád by potkal holku, která bude mít i své koníčky a nebude ho omezovat a vyčítat mu práci nebo kamarády. Líbí se mu slečny, které vypadají jako modelky a mají hezkou postavu. Jak si poradí u plotny? Karel se netají tím, že nevaří. Jenže je ctižádostivý a radil se s babičkou. Podaří se mu menu, které tak trochu klame „tělem“, bez babičky v zádech připravit? Karel si bude muset poradit hned se dvěma dramatickými situacemi – nejdříve se hosté zaseknou ve výtahu a pak se Lenka vyseká na koloběžce. Jak celý večer dopadne? A osmělí se někdo k vyznání lásky? Středeční menu: 1) Pečivo s pomazánkou 2) Krémová polévka 3) Maso s těstovinou 4) Čokoládová buchta a káva.

Ve čtvrtek prostírá Marcela (25). Ta pracuje v rychlém občerstvení, kde připravuje pizzu. Marcela se před rokem osamostatnila a žije sama v Olomouci. Poslední vtah měla před čtyřmi lety a trval dva roky. Ráda by poznala normálního kluka, se kterým by měla podobné zájmy a koníčky. Mezi ty patří procházky přírodou s pejsky, jízda na koních a ráda si zajde posedět s přáteli. Marcela miluje zvířata, což by musel její partner akceptovat. Troufne si na svíčkovou a domácí knedlíky. Bude její hlavní chod lepší než podobný Tomášův? A jak se bude líbit její zábava? Marcele se hlavně líbí Karel. Najde odvahu mu to říct? Čtvrteční menu: 1) Muffin se slaninou a cibulkou posypaný sýrem 2) Vývar s domácími nudlemi 3) Hovězí svíčková na smetaně, knedlík 4) Lehký tvarohový dezert.

Jako poslední ve finále uvaří kadeřnice Hanka (43), která má právě v pátek narozeniny. Ta žije sama se svými syny ve věku 6 a 8 let. Poslední vztah měla s otcem svých dětí a nyní je sama už asi tři a půl roku. Hanka je kočka. hlídá si figuru a stravuje se dietně. Vyhýbá se sacharidům. Pro své hosty připraví moderní, světáckou i zdravou kuchyni. Bude jim chutnat? A jak bude pokračovat hledání lásky? Tomáš se netají tím, že se mu Hanka líbí, i když je starší. Páteční menu: 1) Restovaná drůbeží játra na víně s cibulkou, podávaná s rajčátkem a rukolou na křupavé housce 2) Čočková polévka po toskánsku 3) Kachní prsíčka, dýňové pyré, glazovaná šalotka 4) Čokoládový fondán s vanilkovou zmrzlinou přelitý malinovým coulis.

Jak příští speciální týden dopadne? Zvítězí dobré jídlo, nebo taktika? A ozve se někdo z diváků našim osamělým srdcím? Dívejte se a hlasujte!

Sledujte Prostřeno! také online v našem archivu.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.