Připravujeme Prostřeno! s šampiony

Prostřeno! tentokrát opanují ti, kdo v něm již jednou vyhráli. Už jednou si užili radost z výhry, tentokrát se ale budou muset o vítězné repete poprat se soupeři, kteří také už jednou ve svém týdnu byli těmi nejlepšími.

Komu z téhle veleúspěšné party se zadaří a kdo si bude muset během druhé účasti v pořadu přiznat, že na soupeře nestačí? Bude mít někdo z bývalých vítězů problém s úkolem týdne, kterým je oslava pořadu? Nebo jej všichni zvládnou levou zadní, protože na rozdíl od jiných zadání jde o poměrně kreativní pojetí? Kdo si opětovné představení v kuchyni užije, a kdo nebude vařit tak úplně na pohodu? Soutěžící budou bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může vynést deset tisíc navíc. Ze stejné částky se pak může těšit i jeden z diváků, pokud ovšem bude mít trochu štěstí. Sledujte proto Prostřeno!, hlasujte – a třeba to budete právě vy!

Jako první se do kuchyně postaví aktivní výtvarník Tomáš (57). Ten se do soutěže poprvé přihlásil sám a nyní na nabídku celý týden si zopakovat rád kývl. Těší se na další natáčení, protože minule se dobře bavil a nemá žádné negativní zkušenosti. Na jaká jídla se mohou hosté těšit? Na talíři se jim objeví: 1) Gruzínská pomazánka z lilku, ořechů a česneku, 2) tarator, 3) tygří krevety na zeleném kari, bílá rýže, 4) vanilková zmrzlina s horkou třešňovo-višňovou omáčko, meringue.

Úterní večer bude patřit podnikatelce Zuzaně (34). Ta se extrémně zajímá o zdravou výživu, a to i přesto, že si neprochází zrovna ideálním životním obdobím. Proto se snaží věnovat tomu, co považuje za důležité, a už spřádá plány do budoucna, jak bude její život vypadat, až se současná situace vyřeší. A jak bude její soutěžní menu vypadat? 1) Fresh tofu wrap, 2) tomatová polévka s fitness mozzarellou, 3) pappardelle Bolognese, 4) fazolové fit muffiny.

Středeční hostitelka Eva (49) je už babičkou. Hodně času věnuje své profesi a určitě se bude snažit vyhrát i proto, že by právě výhrou udělala radost svým dětem. Od minulého natáčení se přestěhovala do nového bytu a pomalu si buduje s manželem domeček. Při minulém natáčení ji přihlásila její maminka. Nyní si Eva ráda si prožije natáčení znovu, protože minule ji to bavilo. Jak budou vnímat hosté to, co jim Eva připraví? Bude to následující menu: 1) Lososový tatarák s toustíky, 2) hovězí vývar s játrovými knedlíčky, 3) svíčková na smetaně s karlovarským knedlíkem, 4) malinový sen.

Ve čtvrtek předvede, co v kuchyni dovede, Petr (49). Je sice v invalidním důchodu, ale své kuchyni rozhodně vládne. Petr pracuje jako OSVČ – píše knihy, novinové články a zajímá ho vše kolem literatury a divadla. Je v invalidním důchodu – má problémy s páteří po vážné autonehodě. Žije s manželkou. Má čtyři děti a vede klidný život. Poprvé se přihlásil sám, protože rád vaří. Bude soutěžícím po letech praxe jeho jídlo chutnat? Menu, kterým chce zvítězit i podruhé, vypadá takto: 1) Kachní rillettes, 2) slavnostní rybí polévka, 3) kuřecí soté s rýží, 4) hroší mlska.

Jako poslední soutěžící tohoto týdne se představí Lukáš (36). Ten je tátou dvou malých dětí a také učitelem na prvním stupni základní školy. Poprvé se přihlásil sám, protože rád vaří a chtěl si na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to bude. Teď byl moc rád za nabídku jít do speciálního týdne, protože už uvažoval nad tím, že by se zkusil přihlásit podruhé. Minule ho natáčení moc bavilo a celý týden si užil. Má šanci na výhru? Podávat se budou tyto chody: 1) Opečený toustový chléb s pažitkovou pomazánkou, uzeným lososem a vejcem, 2) smetanový hráškový krém se slaninovými chipsy, 3) souvlaki, pečené plátky brambor, pita chléb, tzatziky, 4) palačinky s jahodovým džemem a hustou šlehačkou.

Sledujte Prostřeno! online v našem archivu.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.