Seriály a filmy

31. května 2022 07:00

petra.jarosevska@iprima.cz

Připravujeme Prostřeno! z Královéhradeckého kraje

V Prostřeno! tentokrát budou předvádět své umění výhradně ženy. Kromě vlastních receptů a nedostatku času se budou muset poprat také s úkolem týdne, kterým tentokrát bude příprava vloček a začlenění do menu tak, aby nikdo nepoznal, o co se jedná… Což opět nebude úplně jednoduchá záležitost.

Koho zradí potraviny, koho nedostatek času, kdo dojede na taktizování svých spolubojovnic? A co zajímavého se v tomto týdnu o soutěžících dozvíme? Dívejte se, bude to stát za to.

Soutěžící bojují jako již tradičně o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může vynést deset tisíc navíc. Ze stejné částky se pak bude těšit i jeden z diváků, pokud ovšem bude mít trochu štěstí. Sledujte proto Prostřeno!, hlasujte – a třeba to budete právě vy!

Jako první se do kuchyně postaví Emília. Ta se chystá si své účinkování v pořadu Prostřeno! pořádně užít. Má ráda sport, modeláž nehtů a čas tráví ráda se svými dětmi. Velmi se těší na ochutnání nových jídel. Pokud by dosáhla na výhru, použije ji na vybavení svého salonu. Ráda vaří zdravá jídla a přesně takové bude i její menu. Co se bude v pondělí podávat? 1) bruschetta s rajčatovým tataráčkem a avokádová pomazánka, 2) dýňový krém, 3) krůtí prsa v anglické košilce, šťouchané brambory a fresh salátek, 4) Emilia cake.

Úterní večer bude patřit Adéle. Věnuje se sociálním sítím, zatím žije s rodiči a sestrami. Těší se, že se v Prostřeno! seznámí s novými lidmi. Do pořadu se přihlásila, protože má bláznivou rodinu. Nemá zážitky z vaření, těší se ale, že si některé odnese právě z natáčení. Má ráda vše kromě pálivého jídla, nejvíc miluje sushi. Kdyby vyhrála, pořídila by si nové auto. Podávat se v její den bude toto menu: 1) pomazánky s domácími houstičkami, 2) česnekový krém s krutony, 3) losos se šťouchanými bramborami a krémovou omáčkou, 4) čokoládový fondán.

Středeční večer bude patřit Anně. Starší synové už bydlí sami a nejmladší syn je na internátu. Ve volném čase ji baví vaření, čtení a hraní šipek. Sama o sobě tvrdí, že je pozitivní, nepokazí žádnou legraci a někdy je trochu vzteklá. Do pořadu ji přihlásily její kamarádky a manžel, protože si myslí, že je dobrá kuchařka. Anna nejí jahody a ráda připravuje klasická jídla. Co bude podávat svým hostům? 1) paštika z králičích jater, hovězí tatarák, opečený toust, 2) hovězí vývar s masem a drobením, 3) srnčí hřbet, bramborové šišky, švestková omáčka, 4) lívance s tvarohem, ovocný rozvar.

Ve čtvrtek předvede, co v kuchyni dovede, Kristýna. Jejím aktuálním povoláním je promotérka a obchodnice. Je svobodná a bezdětná. Ve volném čase ráda maluje, píše a cvičí. Baví ji herectví, jóga, meditace, hra na klavír a filmaření. Sama o sobě tvrdí, že je cílevědomá, soběstačná a tvrdohlavá. Je romantička, někdy je naivní a má ráda pozornost (je exhibicionistka). Do pořadu se přihlásila sama, protože se ráda předvádí a potřebuje peníze. Co bude podávat? 1) italská bruschetta s malým caprese, 2) řepový krém, 3) indické biryani, 4) raw cake z avokáda, banánů a oříšků.

Jako poslední soutěžící tohoto týdne se předvede Helena. Pracovala jako tkadlena a nyní je pomocná síla v kuchyni. Je rozvedená a žije pět let s přítelem. Má celkem pět dětí – tři už jsou dospělé a dvě dcery ještě žijí s ní (Lucka 12 let a Terezka 6 let). Helena je již babičkou a má jednoho vnuka. Ráda se stará o svého vnuka a jinak moc volného času nemá. Sama o sobě tvrdí, že je společenská. Ráda pomůže, pokud je třeba, je pracovitá. Do pořadu se přihlásila, protože ráda vaří a říkala si, že to zkusí. Jaké menu bude poslední hostitelka týdne podávat? 1) sýrová roláda s domácí houstičkou a zeleninový salátek s mozzarellou, 2) kuřecí vývar s drůbežími knedlíčky, domácí nudle, 3) steak z vepřové krkovice s cibulovým chutney a petrželovými baby brambůrkami, 4) domácí trubičky a věnečky.

Sledujte Prostřeno! on-line v našem archivu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.