Připravujeme Prostřeno! z Plzeňského kraje

Prostřeno! se bude odehrávat v Plzeňském kraji, kde v boji o výhru 60 tisíc korun a hostitelskou čest k tomu budou ženy ve velké převaze.

Jak jediný muž ustojí zákulisí natáčení, intriky i převahu žen u jednoho stolu? Kdo si poradí s úkolem týdne, kterým bude tentokrát příprava plzeňské speciality? A kdo si na žádnou nevzpomene?

Soutěžící budou opět bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může vynést deset tisíc navíc. Ze stejné částky se může těšit i jeden z diváků, pokud bude mít trochu štěstí. Sledujte Prostřeno!, hlasujte a třeba to budete právě vy!

Jako první se k plotně postaví Tereza (27). Vyučila se v Mariánských Lázních na učilišti v oboru kuchař-číšník. Pracovala vždy v nějakém fastfoodu a momentálně pracuje v bageterii. Je svobodná matka a má dceru Elizabeth, které je 8 let. Dcera chodí do školy v Plané, a tak je přes týden u babičky a víkendy a prázdniny tráví s Terezou. Dcera je pro Terezu to nejdůležitější, co má. Doma jí dělají společnost tři kočky, které má moc ráda. Žije v pronajatém bytě v Plzni se spolubydlícím. Do pořadu ji přihlásil její kamarád. A jaké menu považuje Tereza za vítězné? 1) Guacamole, 2) hovězí vývar s domácími nudličkami, 3) výpečky s bramborovým knedlíkem a špenátem, 4) čokoládový fondán.

Druhý večer bude patřit Radislavovi (49). Již pět měsíců pracuje v Polsku jako operátor výroby. Předtím pracoval jako operátor logistiky. Je svobodný a bezdětný. Žije v karavanu na zahradě a čeká, až obec připraví byt, který dostane. Hodně času tráví v Polsku, kde také pracuje. Do pořadu se přihlásil na popud pana starosty a svých známých, kterým chutná vše, co připraví a přinese jim ochutnat. Pokud by vyhrál, tak by si za peníze nakoupil vybavení do nového bytu, který dostane od obce. Podaří se mu splnit si sen o vlastním bydlení s takto sestaveným menu? Zní zajímavě: 1) salámová pomazánka, domácí bagetka, 2) hovězí vývar s játrovými knedlíčky a domácími nudlemi, 3) zámecký guláš, domácí knedlíky, 4) bábovka.

Ve středu bude u plotny kouzlit Kristýna (25). Ta je na mateřské dovolené. Předtím pracovala jako kadeřnice – s manželem mají společně kadeřnictví v Plzni. Mají dceru Marilyn (10 měsíců) a syna Williama (4 roky). V novém domě bydlí teprve tři měsíce. I když je na mateřské, občas si odběhne do kadeřnictví za svými klienty, kde se odreaguje, a děti mezitím pohlídá babička. Sama o sobě tvrdí, že je optimistická, komunikativní, energická, veselá a má vždy svůj názor. Do pořadu ji přihlásil její manžel, protože si o ní myslí, že je dobrá kuchařka. Pro své hosty chystá : 1) hovězí carpaccio s bagetkou, 2) tomatovou polévku s parmazánem, 3) lososový steak se zeleninovým salátem, 4) čokoládové suflé s vanilkovou zmrzlinou.

Čtvrteční hostitelka Gabriela (33) má nedokončené střední vzdělání. Udělala si ale rekvalifikační kurz – pracovník v sociálních službách. Jejím zaměstnáním je pracovnice v sociálních službách a dále pečuje o osobu blízkou. Žije s přítelem, se kterým má tři děti (dvě dcery a syna, 13, 9 a 6 let). Do pořadu ji přihlásila její máma, která si myslí, že Gabriela dobře vaří. Těší se na dobré jídlo, které ochutná, a na nové lidi, které potká. Dokáže Gabriela naplnit očekávání hostů a vyhrát? Vyjde jí vše podle představ? Snažit se bude hodně. Co tedy hosté ochutnají ve čtvrtek? 1) Pišot, 2) hovězí vývar, 3 ) hovězí svíčkovou s knedlíkem, 4) šlehačkové pokušení.

Páteční večer si vezme na starost Michaela (32). Vyučila se jako prodavačka a také se tomuto oboru sedm let věnovala. Poté se však odstěhovala do Německa, kde začala pracovat jako výpomoc v kuchyni. Po nějakém čase si našla vysněnou práci jako asistentka při prodeji nemovitostí. S manželem se potkala v Německu v práci, je Němec. Mají spolu dvouletého syna a žijí v prostorném domě se zahradou. Na zahradě mají dva rottweilery. Michaela se v kuchyni nebojí ničeho. Jak celý týden dopadne? Co Michaela připraví? Nachystá skvělé menu: 1) tortillové jednohubky, 2) pórkový krém s krutony, 3) vepřovou panenku se šťouchanými bramborami a pažitkovým přelivem, 4) piškotový dort s krémem a čerstvým ovocem.

Vyhraje dobré jídlo, nebo zvítězí jiné pohnutky? Napínavé to bude až do konce!

Sledujte Prostřeno! online v našem archivu.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.