Připravujeme seznamovací speciál Prostřeno!

Příští Prostřeno! bude z východních Čech. U prostřeného stolu se sejdou tři ženy a dva muži. Nejen pro možnou výhru šedesáti tisíc korun, ale hlavně kvůli seznámení.

Láska prochází žaludkem a potkají se samá opuštěná srdce. Podaří se jim najít jeden druhého? Nebo si je najdou diváci s podobným osudem? Úkol týdne je stylový, soutěžící mají připravit pusinky. Jak se jim povedou a padnou i nějaké opravdové? Sledujte speciální seznamku z východních Čech a vyberte si! Během posledního premiérového Prostřeno! před prázdninami držte palce nesmělým a nezadaným!

Jako první se k plotně postaví nesmělý stydlín Pavel (38). Ten je svobodný a na lásku zatím v životě štěstí neměl. Žije ve venkovském stavení se svou matkou a babičkou. Doufá, že na něj někde ta pravá čeká a založí si vlastní rodinu. Člen dobrovolných hasičů si myslí, že je spolehlivý, pracovitý a ochotný. A docela se mu daří i u plotny, kam ho jeho ženy doma moc často nepustí. Menu Pavel sestavoval s kamarádkou. Zábavou se Pavel pokusí budoucí nevěsty trochu prověřit – chce vědět, jak jim to půjde se sekyrou. Pondělní menu: 1) Zahradnické harašení – žampiony a rajčata plněné masovo-nivovou směsí, zapečené se sýrem, opečený toust 2) Hovězí vývar s játrovými knedlíčky, domácí nudle 3) Duo nakládaných masíček, bramborové dukátky, zeleninová obloha, variace dresinků 4) Sladké pokušení se šlehačkou.

Po partnerovi touží druhá hostitelka, prodavačka Iva (40). Je rozvedená a s bývalým manželem má dvě děti – sedmnáctiletou dceru a dvanáctiletého syna. Iva chodí na jógu a cvičí ji také každý den doma. Ráda poslouchá beat, zajímá ji astrologie a duchovno a nějaké ty životní zkušenosti už nasbírala. Ale také stojí o pozemské radosti a přiznává, že chlap jí chybí a má o něm docela konkrétní představy. Pro své hosty připraví pořádné poctivé menu, dokonce s afrodiziakálními účinky. Jak si na něm hosté pochutnají? A jak dopadne Pavel, který se chystá udělat velký krok a své srdce dát Ivě? Úterní menu: 1) Šunková rolka 2) Nudlová polévka s kuličkami 3) Králík na bůčku a zelenině, knedlík, zelí 4) Tiramisu.

Ve středu bude lásku hledat i nesmělý zahradník Jirka (27), kterému se od posledního rozchodu nedaří najít tu pravou. V Jirkově domácnosti chybí žena jako sůl. Pro Jirku je zahradničení vším – prací i koníčkem. To už se ale nedá říct o vaření, to jeho hobby není a u plotny mu to tedy moc nejde. Druhý hostitel prý ani neví, kdo ho do soutěže přihlásil. Dokáže Jiří své menu vůbec dovařit? Na pomoc bude muset přijít starší sestřička. Pro Jirku to bude doslova boj o všechno. Nakonec se osmělí a předá srdce Veronice. Jak ta zareaguje? Středeční menu: 1) Šunkové rolky 2) Kuřecí vývar s domácími nudlemi 3) Pečené kuřecí stehýnko, bramborová kaše a okurkový salát 4) Sušenková střecha.

Toho pravého by chtěla ve čtvrtek najít i operátorka call centra Veronika (31). Vyučená kadeřnice z Hradce má čtyřletého syna Matyáška se kterým je už tři roky sama. S posledním partnerem zažila zklamání a nyní hledá někoho, kdo bude upřímný. Štěstí ve hře i lásce bude zkoušet po pečlivé přípravě, menu připraví opravdu luxusní. Pokud láska prochází žaludkem, u šikovné kuchařky Veroniky by měla šanci. Hosté si budou večeři i atmosféru pochvalovat. Bude pokračovat ale i seznamovací maraton. Něco se chystá mezi Pavlem a Irinou. I dnes se budou rozdávat srdce a dokonce i polibky. Čtvrté menu: 1) Opečená bagetka s parmskou šunkou, sušenými rajčaty a hořčicovou zálivkou, opečená bagetka s uzeným lososem a bylinkovým dresinkem 2) Hráškový krém s krutony 3) Hovězí na červeném víně, šťouchané brambory s jarní cibulkou 4) Mini dortík s lesním ovocem.

Jako poslední se v pátek pokusí najít lásku rozvedená Ruska Irina (43). Ta u nás kdysi potkala manžela, ale už dlouho je bez partnera. Irina pracuje jako manipulační operátorka, ráda čte a sleduje seriály a filmy na internetu. Také chodí do přírody na procházky a jezdí na kole, v létě ráda plave. Pěstuje květiny, bylinky a zeleninu. Irinu zaujal Pavel, ale po včerejším tanci tělo na tělo váhá, zda právě on bude ten pravý. Má to jako na houpačce. Půjde ale také o to, jakou uvaří večeři. Irina vsadí na ruskou kuchyni. Jak si na ní hosté ve finále pochutnají? Menu poslední večeře: 1) Chléb z domácí pekárny, domácí sýry naložené v bylinkách a oleji 2) Polévka s játrovými knedlíčky 3) Líní golubci 4) Medovník.

Jak skončí tenhle speciální týden? Kdo vyhraje? Zvítězí dobré jídlo, nebo taktika? A najde láska toho pravého? Pokud ne, ti, co si nepadnou do oka u stolu, mohou dostat druhou šanci od diváků. Proto Sledujte Prostřeno! i příště! Je to i vaše šance na lásku nebo deset tisíc korun, když budete hlasovat pro svého favorita!

Sledujte Prostřeno! také online v našem archivu.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.