Seriály a filmy

28. prosince 2021 07:00

Aneta Gretzová

Připravujeme speciál Prostřeno s kráskami!

V tomto týdnu se u stolu sejdou výhradně ženy. Jak se jim bude dařit, budou kout pikle, nebo se krásky rozhodnou světu ukázat, že umí být šikovné v kuchyni a zvládnou tedy nejen zdobit ve společnosti? Navíc každá z nich má poměrně náročnou profesi, skoro by se chtělo říci, že každá donáška by mohla být omluvitelná. Jenže vše bude jinak.

A jak si dámy poradí s úkolem týdne, kterým tentokrát bude rychlovka do skleničky či do krabičky? Zkrátka takové to jídlo, které s sebou chcete vzít, když vyrážíte třeba do práce? Zapracovat se takový úkol do menu dá, nebo ne? Kdo jako první pozná, že se jedná o úkol týdne, a tedy něco navíc? Klasik tvrdí, že kde jsou ženy v převaze, jsou také aktivní intriky. Dojde na ně, nebo bude u stolu vládnout pohoda a klid? Jedno je jisté – premiérové Prostřeno! bude zajímavé od prvního shánění surovin až k poslednímu servírování dezertu. Kromě skvělých jídel se můžete těšit i na zábavu, která bude mít grády. Ale nebude ani nouze o napětí. To vše už v pondělí. Kdo bude největším taktikem u stolu?

Soutěžící budou jako už tradičně bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může vynést 10 tisíc navíc. Ze stejné částky se pak bude těšit i jeden z diváků, pokud ovšem bude mít štěstí. Sledujte proto Prostřeno!, hlasujte – a třeba to budete právě vy!

Jako první se do kuchyně postaví Monika. Nyní je na mateřské dovolené. Studovala na Vysoké škole ekonomické statistiku a získala titul inženýr. Její profesí je modelka a moderátorka. Pochází ze smíšeného manželství – maminka je Češka a tatínek Vietnamec. Je vdaná za manžela Martina a společně mají pětiměsíční dceru Miu. Nabídku zúčastnit se speciálu přijala, protože Prostřeno! sleduje a vždy si to chtěla vyzkoušet. Výhru věnuje na charitu. Může mít s následujícím menu smělé plány? Podávat se bude: 1) Mangový salát, 2) čočková polévka s kari, 3) maso na karamelu s rýží, 4) kokosová zmrzlina a sorbet

Úterní večer bude patřit Andree. Ta je nyní na mateřské dovolené, diváci ji znají jako moderátorku pořadu SHOWTIME. S manželem Martinem má dceru Rozárii. Nabídku účastnit se tohoto speciálu s nadšením přijala. V Prostřeno! měla již jednou možnost účinkovat se svými bývalými kolegyněmi z VIP zpráv a ráda zažije zase něco nového. Pokud vyhraje, tak peníze věnuje na dobrou věc – má pár tipů na děti, které potřebují příspěvky na speciální zdravotní péči. Splní se její sen o výhře s pomocí mexického menu? V úterý se bude podávat: 1) Mango Margarita, 2) nachos, guacamole, pico de gallo, 3) quessadillas de Carne Deshebrada, 4) Pina grillada, dulce secreto.

Středeční hostitelka Debbi miluje hudbu, koně, vaření: ne nutně v tomto pořadí. Nabídku vařit v tomto speciálu přijala, protože věří, že to bude obrovská legrace s příjemnou partou lidí. Pokud by vyhrála, tak by peníze darovala neziskové organizaci Cesta za snem, se kterou dlouhodobě spolupracuje. Jako zábavu si pro své hosty připraví jízdu na koni. Co bude podávat, aby dosáhla na výhru a mohla pomoci potřebným? Těšit se hosté mohou na následující menu: 1) Vitello tonnato, 2) celerovo-ořechový krém, 3) křepelka s bramborovou kaší a omáčkou z červeného vína, 4) crepe Suzette.

Ve čtvrtek předvede, co v kuchyni dovede, Andrea. Nyní je studentkou Vysoké školy ekonomické a živí se modelingem. V osmnácti letech ji vychovatelka přihlásila do soutěže Česká Miss 2015, kde získala 2. místo. Od této dobry spolupracovala na hodně kampaních a fotila pro nejrůznější časopisy. Andrea se narodila v Jablonném nad Orlicí na úpatí Orlických hor. Pokud by vyhrála, tak peníze věnuje na podpoření nějakého příběhu na portálu Donio.cz. Své menu si vybrala, protože má ráda italskou kuchyni a miluje špagety. Bude její menu vítězné? Podávat se bude: 1) Italský chléb s riccotou, pancettou a pečenými rajčaty, 2) rajčatová polévka s pestem, 3) špagety carbonara, 4) tvarohovo-piškotový dort s jahodami.

Jako poslední soutěžící tohoto týdne se představí Andrea. Ta se věnuje modelingu, moderování a influenceringu. Je svobodná a spokojená. Nabídku přijala, protože doufala v milou společnost, a neumí říkat ne. Pokud vyhraje, tak peníze věnuje spolku Alsa z. s. Při výběru menu dala na své kuchařské možnosti a vytříbené chuťové smysly. Podaří se Andree se svým menu vyhrát? Podávat se budou tyto chody: 1) Cuketové placičky, 2) dýňová polévka, 3) pražma královská, batátovo-dýňové pyré, 4) švestkový koláč.

Sledujte Prostřeno! on-line v našem archivu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.