Seriály a filmy

17. ledna 2023 07:00

petra.jarosevska@iprima.cz

Prostřeno! Připravujeme speciál Z titulních stránek!

Prostřeno! bude opět velmi zajímavé. Přinese chutné, exotické, netradiční a VIP recepty. A také spoustu zábavy, kterou si pro své hosty připraví tváře milované bulvárem.

I když si všichni myslí, že přesně vědí, jaký každý ze soutěžících tohoto týdne je, při vaření se odhalí skutečná pravda. Muži budou v mírné přesile, tři na dvě ženy. Kdo ale nakonec odklopí pokličku, pod kterou se budou ukrývat peníze, je zatím ve hvězdách. Jak se podaří všem soutěžícím do svého menu nenápadně zahrnout úkol týdne, kterým je překvapivě recept šokujících protichůdných chutí? Kdo si představení v kuchyni užije a komu se moc dařit nebude?

Zradí někoho exotické potraviny, nebo je snadné s nimi vařit? A najdou si cestu i do vaší domácnosti? Soutěžící budou jako už tradičně bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může vynést 10 tisíc navíc. Ze stejné částky se pak může těšit i jeden z diváků, pokud ovšem bude mít trochu štěstí. Sledujte proto Prostřeno!, hlasujte – a třeba to budete právě vy!

Jako první se do kuchyně postaví zpěvák, redaktor a editor Richard. Přibližně jednou týdně moderuje nějakou akci a příležitostně tam i zpívá. Někdy má také astrologické přednášky. Mezi březnem a červnem létá na pracovní cesty do zahraničí, kde moderuje videa a tvoří fotoreportáže. Nabídku přijal, aby mohl vidět svého psa Apolla, jak se bude tvářit, až ho uvidí vařit v televizi. Richard si myslí, že natáčení může být legrace. Pokusí se před natáčením trochu trénovat a zdokonalit se ve vaření. Na jaká jídla se mohou hosté těšit? Na talíři se jim objeví: 1) italský předkrm caprese, 2) řecká sváteční polévka avgolemono, 3) italský pokrm orecchiette s kuřecím masem a brokolicí v parmazánové omáčce, 4) rumunský dezert papanasi a turecký nápoj salep.

Úterní večer bude patřit Sámerovi. Ten se těší na zábavu, kterou si užije. I proto, že ví, do čeho jde, v Prostřeno! už jednou účinkoval. Nabídne svým hostům syrskou kuchyni, kterou miluje, je zdravá a netučná. Pokud by se svým menu vyhrál, věnoval by peníze potřebným. Jak jeho menu zaujme hosty? To se dozvíte z reakcí hostů už v úterý. A co se na talířích objeví? 1) Damašek, 2) amtchky, 3) Sýrie, 4) arabská noc.

Středeční hostitel Jaroslav vlastní pěveckou školu a je také zpěvákem. Pokud by vyhrál, tak by peníze rozdělil mezi dva benefiční projekty – Smejkalovky pomáhají, jehož je patronem a který pomáhá nevidomým a slabozrakým lidem, a Díky dětem – s tímto projektem spolupracuje od založení jeho školy a myšlenkou je, že zdravé děti pomáhají hudbou a koncerty těm, které takové štěstí v životě neměly. Co Jaroslav svým hostům připraví, aby si pojistil výhru, která by v jeho případě šla na dobrou věc? 1) rajčatový tartar, burratu, 2) minestrone, 3) hovězí tagliatu, salát, domácí italský chléb, domácí bazalkové pesto, 4) italský jablečný koláč, mascarpone.

Ve čtvrtek předvede, co v kuchyni dovede, zpěvačka Marie. Je rozvedená a má dceru Petru a syna Viléma. Společně žijí v jednom domě. Dcera je svobodná a syn má ženu a děti. Nabídku Marie přijala, protože už jednou účinkovala ve VIP Prostřeno!, byla to sranda a moc si to užila. Pokud by vyhrála, tak by peníze dala dětem. Tato jídla si vybrala, protože se z toho nic nepeče v troubě, vše se vaří na plotně a mělo by to být rychle hotové. Opravdu půjde vše tak snadno, jak má Marie vymyšlené? 1) kaviárová vejce s oblohou, 2) hovězí z kližky, zelenina, 3) steaky z vepřové panenky se sýrem a opečenými bramborami, šopský salát, 4) sněhulák.

Jako poslední soutěžící tohoto týdne se představí Monika. Dříve měla řadu televizních pořadů jako Tchyně, Štikovi anebo Svět podle Moniky. Nyní se věnuje koučingu a seberozvoji. Je také hokejová manželka. Má manžela Petra a doma jim dělá společnost kočička Ema a pejsek bišonek Amálka. Žijí v zahraničí a manžel se věnuje profesionálně hokeji. Výzvu přijala, protože je fanynkou pořadu a sleduje ho od prvních dílů. Nemá ráda taktizování a vždy je zvědavá, jestli se dozví nějaký nový recept. Jak se jí bude v kuchyni dařit a koho její menu oslní? Podávat se bude: 1) variace minipředkrmů, 2) chřestový krém, 3) kuře maranello, krokety, 4) panna cotta s jahodovým přelivem a čerstvými jahodami.

Sledujte Prostřeno! on-line v našem ARCHIVU.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.