Seriály a filmy

9. srpna 2014 10:10

Martina Čerňanská

Prostřeno! Příště uvidíte grilovací speciál ze severu Moravy!

Dříve než kdykoli předtím startují na Primě premiérové porce oblíbeného pořadu Prostřeno! Nové díly začínají už 18. srpna grilovacím speciálem jako stvořeným pro dny vrcholícího léta. Jaké pochoutky nám na svých zahradách a terasách ugrilují tři ženy a dva muži z Moravskoslezského kraje?

Těšte se na pohodovou partičku a připravte se na to, že se vám budou sbíhat sliny!

Jako první svůj gril rozpálí nejstarší účastnice Vanda. Bývalá podnikatelkavychovala dvě děti a s manželem prý prožívá klidnou idylku.Jak si paní Vanda poradí se svým přenosným, ale těžkým grilem? Pomohou pánové milé důchodkyni, která se vzorně stará o svůj dům a zahradu? Hostům trochu zamotají hlavu názvy pondělních chodů, důležité ale je, zda jim výsledek zachutná natolik, aby si pondělní hostitelka vyvařila 50 000 korun!

Provozního montéra Standu snad nic nezaskočí.Je to sebevědomý muž, který žil nějaký čas v Americe, přesvědčený o svém vítězství! Vaří rád a dlouho, pro své soupeře si nachystal hodně grilované zeleniny, marinovaná kachní prsíčka, ostravské frgály a nezapomněl ani na polévku. Prostě Stanislav chce vyhrát 50 000 korun a vzít svoji rodinu na dovolenou – a udělá pro to vše!

Mladá maminka Martina bude ve středu grilovat pod pergolou. Miluje svoji rodinu a považuje se za ohleduplnou, komunikativní a upřímnou. Sama nejí houby, ale zariskuje s rybou, kterou podává jako hlavní chod. Snad ji to nepotopí, i když hostitelka je nadšenou potápěčkou a sportovkyní vůbec. Vyvaří si Martina 50 000 korun na vybavení pokojíčku pro svého synka?

Čtvrtek patří ostravskému inženýrovi Petrovi. Svobodný, bezdětný, ale zadaný pohodář nepokazí žádnou legraci a přiznává, že jeho nejoblíbenějším jídlem je bůček. Má také rád italskou kuchyni - projeví se to na jeho menu? Petr jistě potěší pana komentátora Vydru, protože pokud by se na něj usmálo štěstí, část z50 000 korun by věnoval koňskému útulku.

Jako poslední bude na zahradě svého nového rodinného domku grilovat žena se dvěma křestními jmény. Vdaná učitelka angličtiny Ivana Adéla má patnáctiletého syna, ráda sportuje, čte, učí se italsky, zajímá se o čínskou medicínu a moderní trendy. I ona si do svého menu, které zakončí garden party fruit,vybrala lososa, kterého prostě miluje. Pokud finále vyjde podle Ivaniných představ, ráda si z výhry 50 000 korun koupí nábytek do své zahrady v Novém Jičíně.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.