Seriály a filmy

29. října 2016 12:00

Příště uvidíte Prostřeno! Speciál

Prima si připravila pro své diváky pestrobarevný bonbonek. Úplně speciální Prostřeno! plné překvapení. Přijdou známé tváře, jednou i v páru. Některé už v pořadu vařily, ale pro další to bude premiéra skoro i u sporáku.

A podle toho to bude v jejich kuchyni také vypadat. Mezi svéráznými osobnostmi to bude samozřejmě jiskřit, dojde též na ostrou výměnu názorů. Jedna celebrita jí maso zcela výjimečně a své názory si nenechá pro sebe. Má to už prostě v povaze… Ale i další témata hosty u stolu rozdělují. Jedno je ale spojuje – úkol týdne, ten čeká na každého. Kdo připraví nejlepší špekáčky? Budete se divit, co lze z tak tradiční potraviny vyrobit. Který hostitel nakonec soupeře uspokojí nejlepším jídlem, atraktivním příbytkem, pozorným servisem a přívětivým prostředím? Protože „šmejděníčko“ bude také zajímavé - nejen pro diváky, ale i pro soupeře. I tentokrát se v pátek rozhodne o hostiteli týdne a klání celebrit pokračuje v sobotu, kdy se během Poslední večeře všechno znovu probere, některé recepty se uvaří znovu a lépe a někdo další ještě vyhraje. Kdo to bude? Dorazí ale všichni? To je zatím velká neznámá…

S kým se od pondělí do soboty na obrazovkách setkáme a kdo bude vítězem speciálu Prostřeno? To uvidíte už příště – a máte se na co těšit!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.