Seriály a filmy

26. října 2013 10:10

Martina Čerňanská

Prostřeno! Příště uvidíte z Brna a okolí!

Příští týden se s pořadem Prostřeno! podíváme do Brna a okolí, kde se o titul hostitele týdne a 50 tisíc korun utkají tři ženy a dva mladí muži. Brněnský týden si užijí hlavně milovníci kuřat, ale aby toho masa nebylo příliš, musí připravit i nějakou veganskou pochoutku.

První hostitelka, mladá maminka ročního syna, pracovala před mateřskou jako prodavačka. Martina žije s přítelem v Brně-Slatiňanech, stará se rodinu a občas si ráda vyjde s kamarádkami. Co plánuje v pondělí, aby si vyvařila krásných 50 tisíc korun? Plněná rajčata, česnečku a kuřecí steak se sýrovou omáčkou, opečenými brambory a oblíbeným „šopákem“.

Úterý patří trojnásobné vdané mamince, pedikérce a masérce Monice. Práce má až nad hlavu, ale když má chvilku čas, zajde si zaplavat nebo zatančit. Ráda se baví, griluje, vaří, kdyby jí to večer vyšlo, sumu 50 tisíc korun by investovala do rodinného domu v Nížkovicích. Monika spoléhá na kuřecí maso, salát, hovězí vývar a jahodový dort.

Uprostřed týdne nás pozve do svého podkroví nejstarší hostitelka, aktivní důchodkyně Jaroslava. Pracovala jako vedoucí prodejny i restaurace, je podruhé vdaná. Má tři dospělé děti, šest vnoučat a s mužem pečují o dvě děti z dětského domova a další osvojené. Paní Jarka miluje svoji rodinu a ráda vaří. Jaké menu jí vybraly děti? Drůbeží vývar s knedlíčky, brněnský řízek a „blažovské dělovky“. Bude to správná rána na cílovou sumu 50 tisíc korun?

Od čtvrtka hostí muži. Prvním z odvážných mladíků je vyučený číšník Václav. Rád jezdí na kole, chodí na výlety se psem a v panelákovém bytě, kde bydlí s rodiči, pilně trénuje i oblíbený „gaučing“. Kupodivu to bude právě nejmladší kuchař, který se pustí do panenské svíčkové s karlovarským knedlíkem, aby se pokusil vyhrát 50 tisíc korun. Peníze by se nezaměstnanému Vaškovi hodily…

Páteční finále proběhne v Modřicích u vášnivého sportovce Filipa, který studuje na americké univerzitě v Tennessee a už rok si vaří sám. Do soutěže ho přihlásil táta, který věří, že jeho cílevědomý syn má šanci na výhru 50 tisíc korun. Jak soupeřům zachutná Filipova plněná broskev, hráškový krém, kuřecí roláda a osvěžující dort? To teprve uvidíte!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.