Prostřeno! Příště uvidíte z Hradecka!

Osvědčený model z minulého týdne se opakuje: čtyři rozdílné ženy a jediný muž se budou ucházet o titul nejlepšího hostitele na severovýchodě Čech – v Královéhradeckém kraji.

Mladá maminka a manikérka na rodičovské dovolené uvaří jako první. Kristina se narodila v Hradci Králové, ale dnes žije s rodinou na samotě, kam také pozve své soupeře. Co jim nabídne, aby vyhrála 50 000 korun na zahradní traktůrek? Zapečenou papriku, špenátovou polévku a nadívanou kačenu se dvěma přílohami.

V úterý se na své soupeře těší nejmladší soutěžící Kateřina. Vystudovala hotelovou školu a spoléhá na čtyři chody a ryze národní menu s květákovou polévkou, španělským ptáčkem a českou buchtou. I Katka by jistě ráda vyhrála 50 000 korun na kuchyňskou linku pro rodiče a vlastní prázdninové toulky, hlavně chce však potěšit prababičku, které bude v dubnu 101 let!

Do moderního tříchodového menu, inspirovaného francouzskou kuchyní, se ve středu pustí trojnásobná rozvedená maminka Jarka. Je to vášnivá divačka pořadu Prostřeno! Vaření před kamerou si chce proto vyzkoušet na vlastní kůži. Kdyby vyhrála 50 000 korun, uspořádala by pořádný mejdan.

Čtvrtek patří rozvedenému číšníkovi Luborovi z Hradce. Otec desetiletého syna je prý workoholik se zaměřením na sport. Jeho menu ve švédštině nebudou soupeřky pravděpodobně rozumět – napovíme, že malinko připomíná nabídku restaurace jedné nejmenované prodejny nábytku. Za 50 000 korun by Lubor odjel na dovolenou – možná do Skandinávie.

Poslední hostitelka je už v důchodu a celý život se živila jako prodavačka. Soňa vsadila na klasiku a prověřené recepty. Na 50 000 korun zacílí její domácí pomazánka i houstičky, kuřecí vývar s nudlemi, masové výpečky, bramborové špalíčky se zelím a oblíbená lidová buchta „prošívaná deka“. Zdá se, že ve finále soupeře čeká parádní babičkovská večeře!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.