Seriály a filmy

6. září 2014 10:10

Martina Čerňanská

Prostřeno! Příště uvidíte z Jihomoravského kraje!

Ze severu Čech se za dobrým jídlem a novými hostiteli vydáme opačným směrem na jihovýchod. A opět to budou čtyři ženy a jeden muž, kteří budou tentokrát hájit barvy Jihomoravského kraje a pokusí se o co nejlahodnější míchané nápoje. Jak se jim bude dařit? To uvidíte příště!

Jako první nás k sobě domů pozve svobodná maminka Helena, před rodičovskou dovolenou vedoucí prodejny. Přestože by prý klidně ochutnala i žabí stehýnka, její kuchyně bude ryze česká. Kromě péče o syna Helenu baví práce na zahrádce, vaření a projížďky na kole. Pokud by vyhrála 50 000 korun, peníze by uložila pro syna.

Svobodná a bezdětná Vendula z Blanska je momentálně nezaměstnaná, předtím pracovala v cizině jako servírka. Bydlí v rodinném penzionu, kde také zčásti uvaří svoje ambiciózní menu, jehož zlatým hřebem je panenka v kapustových listech. Druhá hostitelka stejně ráda spí, jako miluje pohyb. Účast v pořadu, kde by i ona ráda získala 50 000 korun, bere jako dobrodružství.

Hanačka Pavla je také bez práce. Vyučená švadlena a někdejší kontrolorka kvality má vkusně vybavený byt, pečuje o sebe, estetika je pro ni důležitá. Má přítele v Belgii a šikovného syna Dominika. Ráda jezdí autem a na čtyřkolce, má ráda sladké a určitě kuře. Na kuřecí spoléhá nejvíce, protože je téměř ve všech chodech Pavlina menu, s nímž jde do boje o 50 000 korun.

Milující maminka Lucie se vyučila cukrářkou, dodělala si nástavbu a pracovala v tiskárně, dva roky dělala pokladní v pražském supermarketu. Pak se vrátila do Šanova, vdala se a dnes je na mateřské. Do pořadu ji přihlásila sousedka, protože považuje Lucku za dobrou kuchařku. Přesvědčí o tom i své soupeře a odnese si krásných 50 000 korun?

Jediný muž týdne a poslední hostitel Jan je mladík z Brna, který dámy pozve do malého pronajatého bytu. Úspěšně absolvoval magisterské studium na fakultě sportovních studií a pokračuje v doktorském studiu. Sport miluje a je náležitě soutěživý – netají se tím, že mu jde hlavně o výhru 50 000 korun. Plánuje degustační menu s lososem, těstovinami a kuřecím steakem, jež korunuje nugátovým dortem. Honza slibuje finále plné legrace, dobré nálady a dobrého jídla. Tak uvidíme, zda to vyjde a jak si to jihomoravská partička nakonec na Primě dohromady spočítá…

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.