Prostřeno! Příště uvidíte z Jižních Čech!

Po pardubickém kraji se Prostřeno! přesune na natáčení do Olomouce!

Co by za to daly soutěžící ženy z Olomoucka, kdyby se jim sešla takhle pestrá parta, jako se příště potká v Jihočeském kraji.

David, student filozofické fakulty z Českých Budějovic, přemýšlí o kariéře v Evropské unii a k tomu pracuje. Jeho největším koníčkem je sport a kultura, a protože rád vaří, přítelkyně ho přihlásila do Prostřeno! V pondělí se pokusí prostřednictvím čtyř chodů s domácími těstovinami se smetanovou omáčkou a vepřovou panenkou vyhrát krásných 50 000 korun.

Martina z Jindřichova Hradce má středoškolské vzdělání a v současné době pracuje v internetové agentuře. Ráda chodí do posilovny, plavat do bazénu, žije tři roky s přítelem a v létě by ráda pod čepec. Kdyby jí v úterý italské menu s panenkou – tentokrát s brambory – vyvařilo 50 000 korun, schovala by si kulatou sumičku právě na plánovanou svatbu.

Uprostřed týdne uvaří řidič autobusu Ladislav z Vyššího Brodu. Jeho největším koníčkem je vaření a historie. Má rád humor a pro soupeře plánuje adrenalinovou zábavu. V kuchyni spoléhá na svůj pochoutkový salát s pečivem a kuřecí řízky v jogurtu. I on by rád vyhrál 50 000 korun a odjel by na zaslouženou dovolenou.

Čtvrtek patří důchodkyni Ludmile, která pracovala jako sekretářka. Žije s přítelem, má dva dospělé syny a čtyři vnoučata. Hosty pozve na svoji chalupu, kde ráda zahradničí. Stavení by potřebovalo nahodit, a kdyby hostitelce vyšly „oukrop“, pečený králík, „udeřák“, zelí a lívance s borůvkami na jedničku, možná by bylo i 50 000 na novou fasádu.

Poslední hostitel Daniel žije v Českých Budějovicích a je vedoucím obchodního oddělení, které se specializuje na obchod s Čínou. Rozvedený otec dvanáctiletého syna tu pravou ženu teprve vyhlíží. Optimistický extrovert má v oblibě sport a tanec. Pokud by vyhrál 50 000, rád by se podíval na Kubu. Brokolicový krém týden zahájí a také ukončí, ale losos bude první rybou týdne. Kdo uvaří na jihu Čech nejlepší večeři a stane se hostitelem týden? Uvidíte v pořadu Prostřeno!

Co by za to daly soutěžící ženy z Olomoucka, kdyby se jim sešla takhle pestrá parta, jako se příště potká v Jihočeském kraji.David, student filozofické fakulty z Českých Budějovic, přemýšlí o kariéře v Evropské unii a k tomu pracuje. Jeho největším koníčkem je sport a kultura, a protože rád vaří, přítelkyně ho přihlásila do Prostřeno! V pondělí se pokusí prostřednictvím čtyř chodů s domácími těstovinami se smetanovou omáčkou a vepřovou panenkou vyhrát krásných 50 000 korun.Martina z Jindřichova Hradce má středoškolské vzdělání a v současné době pracuje v internetové agentuře. Ráda chodí do posilovny, plavat do bazénu, žije tři roky s přítelem a v létě by ráda pod čepec. Kdyby jí v úterý italské menu s panenkou – tentokrát s brambory – vyvařilo 50 000 korun, schovala by si kulatou sumičku právě na plánovanou svatbu.Uprostřed týdne uvaří řidič autobusu Ladislav z Vyššího Brodu. Jeho největším koníčkem je vaření a historie. Má rád humor a pro soupeře plánuje adrenalinovou zábavu. V kuchyni spoléhá na svůj pochoutkový salát s pečivem a kuřecí řízky v jogurtu. I on by rád vyhrál 50 000 korun a odjel by na zaslouženou dovolenou.Čtvrtek patří důchodkyni Ludmile, která pracovala jako sekretářka. Žije s přítelem, má dva dospělé syny a čtyři vnoučata. Hosty pozve na svoji chalupu, kde ráda zahradničí. Stavení by potřebovalo nahodit, a kdyby hostitelce vyšly „oukrop“, pečený králík, „udeřák“, zelí a lívance s borůvkami na jedničku, možná by bylo i 50 000 na novou fasádu.Poslední hostitel Daniel žije v Českého Budějovic a je vedoucím obchodního oddělení, které se specializuje na obchod s Čínou. Rozvedený otec dvanáctiletého syna tu pravou ženu teprve vyhlíží. Optimistický extrovert má v oblibě sport a tanec. Pokud by vyhrál 50 000, rád by se podíval na Kubu. Brokolicový krém týden zahájí a také ukončí, ale losos bude první rybou týdne. Kdo uvaří na jihu Čech nejlepší večeři a stane se hostitelem týden? Uvidíte v pořadu Prostřeno!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.