Seriály a filmy

12. srpna 2013 09:17

Martina Čerňanská

Prostřeno! Příště uvidíte z Karlovarska!

Druhý premiérový týden pořadu Prostřeno! bude výjimečný už tím, že téměř patří vařícím mužům. Barvy Karlovarského kraje totiž hájí jediná žena. A úkol týdne bude rafinovaný i záludný. Jaký? Uvidíte!

A protože dámy mají přednost, jako první otevře dveře svého teplého domova trojnásobná maminka Petra, které by nikdo nehádal, že už má tak velké syny. Umí být kritická, ale také má co nabídnout. Hostům uvaří sytou večeři s kuřecím vývarem, kachnou, králíkem, karlovarským knedlíkem i dvěma druhy zelí. Bude to stačit na 50 000 korun?

V úterý uvaří nejmladší zástupce silnějšího pohlaví. Sanitář Michal má svoji práci tak rád, že kvůli ní nechal vyšší školu. Také rád jí a přijímá výzvy, vyhledává adrenalin, miluje přírodu, hudbu, hlavně beatbox. Míša se oprávněně považuje za pohodáře, i když by si prý nechal pro 50 000 koleno vrtat.

Ve středu se k plotně postaví stavební dělník Jaroslav. Kvůli pracovnímu vytížené prý už nemá moc času na koníčky, i když donedávna ještě hrával na diskotékách. V pořadu už soutěžil jeho bratr, ale nevyhrál. Bude mít Jarda větší štěstí a vyvaří si právě on padesát tisíc korun?

Čtvrtý den se na své soupeře těší invalidní důchodce Luboš, který se doma stará o pět dětí vlastních a tři osvojené. Luboš má rád hudbu a zpěv a nejvíce času věnuje rodině. Chce prožít natáčení a uvařit před celým národem speciality romské kuchyně. Tak početné rodině by se jistě hodilo 50 000 korun!

Jako poslední se představí Lukáš, který vystudoval školu v oboru stravování a služeb. Z okna svého elegantního bytu má prý nejkrásnější výhled na Karlovy Vary. Je zasnoubený, bezdětný a miluje sport. Zajímá se o gastronomii a malou ukázku moderní kuchyně se zeleninovým předkrmem, restovanou panenkou a cheesecakem též plánuje pro své hosty. Vyhraje 50 000 mladý karlovarský provozní? Uvidíte!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.