Seriály a filmy

23. srpna 2014 10:10

Martina Čerňanská

Prostřeno! Příště uvidíte z Libereckého kraje!

Čtyři dámy a jediný muž z Libereckého kraje již netrpělivě přešlapují na startu dalšího týdne s pořadem Prostřeno! Bude mít třaslavé i dost třaskavé zadání – aspik! A ten, jak víme, se ne vždy podaří…Ovšem jinakz talířů zavoní hodně solidních pokrmů z klasické české kuchyně.

Takže, držme pestré severočeské partičce palce a těšme se na premiérový týden z Liberecka!

První hostitelka, realitní makléřka Lenka, je dominantní mladá dáma, která předtím pracovala jako manažerka v bance. Žije se přítelem, děti nemají a starají se o pejska z útulku. Lenka si velmi zakládá na čistotě, pokud uvidí někde špínu, bude zle! Jejím oblíbeným jídlem je svíčková, vsadí na ni, nebo na něco jiného, aby vyhrála 50 000 korun?

Mladičká Barbora studuje obchodní akademii a účastí v pořadu Prostřeno! si plní svůj velký sen. Bára žije v Desné se starším bratrem, který se o ni stará. Rodiče se rozešli a před pár dny se i ona rozešla se svým přítelem. Snad to bude brát sportovně, má soutěživého ducha; hází oštěpem, s dědou jezdí na kole a ráda vaříčeskou kuchyni. S paštikou, vývarem a konfitovaným bůčkem v úterý zamíří na 50 000 korun!

I hostitelka z Lomnice nad Popelkou, mladá servírka na rodičovské dovolené, uvaří pořádnou českou baštu. Eva s partnerem vychovává malého Matyáše, který prý dává mamince pěkně zabrat. Eva je tichá, někdy prý cholerická, umí být i přísná a je spolehlivá. Ve středu se soustředí na výhru, protože se rozhodla, že 50 000 korun si v pátek odnese ona!

Čtvrtek patříLence, vitální a společenské ženě v nejlepších letech. Do pořadu ji přihlásil přítel, který si to na vlastní kůži už vyzkoušel. Trojnásobná maminka i babička má s partnerem společný koníček – vaření, country a grilování. Sem směřuje i Lenčin hlavní chod, hostům nabídne také kulajdu, překvapení z udírny nebo kynuté koláčky. Čtvrtá hostitelka má velkou motivaci, aby zabojovala o 50 000 korun. Poprvé v životě se chce podávat k moři!

To nejlepší na konec? Ve finále uvaří jediný muž týdne, sympaťák Miloš se zajímavým osudem. Po smrti obchodního partnera se z něj stal mořský vlk a jako kapitán brázdí moře už dvanáct let! A jak to tak vypadá, z nutnosti se naučil i slušně vařit. Dnes bydlí ve vesnici Andělka s přítelkyní a psem. Pokud by uspěl na nejvyšší počet bodů, 50 000 korun by využil na plavbu ve dvou, protože pohled na mořskou hladinu a nekonečný obzor ho stále ještě neomrzel.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.