Seriály a filmy

13. září 2014 10:10

Martina Čerňanská

Prostřeno! Příště uvidíte z Olomouckého kraje!

Ani na Hané a dalších místech Olomouckého kraje se dámy nedočkají více mužů než jediného reprezentanta silného pohlaví.Ten ale stojí za to! A budou spolu soutěžit hned dvě italská menu!

Pondělní hostitelka je přes své mládí už dvojnásobnou maminkou. Diana neměla lehký život, musela utéct od původní rodiny. S dětmi jí pomáhá tchyně a tchán, protože partner pracuje v zahraničí. Troufne si na domácí pečivo, knedlíčkový vývar, zajímavé jsou tortilly jako hlavní chod. Menu, s nímž by Diana chtěla vyhrát 50 000 korun na novou pračku a ledničku, korunují hraběnčiny řezy.

Úterý patří rozvedenému ošetřovateli zvířat Karlovi, který doufá, že „soutěž přežije“. Karel bydlí se synem v typicky mužské domácnosti a hlavně se věnuje tvorbě obrázkových křížovek. Druhý hostitel se považuje za zkušeného kuchaře a o 50 000 korun se pokusí pomocí slané rolády, žampionové polévky, kuřecího kung pao a ovocného želé.

Blondýna Helena žila s manželem deset let v Itálii a odtud pramení i její večeře.Maminka sedmileté dcery pochází z početné slovenské rodiny a je temperamentní jako Italka. U italské firmy dnes také v Olomouci pracuje. Pokud by Helena vyhrála, za 50 000 korun by si prý splnila svůj tajný sen. Odtajní ho před kamerou?

Obchodní zástupkyně Monika se do pořadu přihlásila, aby dokázala bráchovi, který se už zúčastnil a skončil jako druhý, že je lepší a vyhraje. Co pro to ve čtvrtek mladá sportovkyně udělá? Samé dobré věci: lososový tatarák, pikantní krevety na víně, grilovaný steak a osvěžující sladké pokušení. Kdyby si Monika díky modernímu menu vyvařila 50 000 korun, utratila by je za cestování.

Poslední večeře proběhne u pohodové podnikatelky Aleny. A mohlo by to být důstojné finále. Šmejdění v moderním venkovském domě bude objevné a italské menu má pět chodů! Pátá hostitelka se ve vaření vyzná; soupeři se mohou těšit např. na rajčatovou polévku s parmazánovými nočky, domácí těstoviny nebo pstruha s polentou. I soutěživou Alenu by potěšily bankovky pod poklicí, ale suma 50 000 korun pro ni prý není ta hlavní motivace.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.