Seriály a filmy

29. dubna 2013 09:17

Martina Čerňanská

Prostřeno! Příště uvidíte z Ostravska!

Barvy Ostravska bude reprezentovat jeden mladík a čtyři věkově rozdílné Slezanky.

Darina studuje na Ostravské univerzitě, je svobodná, bezdětná a bydlí s rodiči v paneláku. Aktivně sportovala a dodnes hraje rekreačně volejbal, jezdí na kole, ráda tancuje, také cestuje, peče a uklízí. Nezapře Moravanku – na jejím menu je valašská kyselica, fajnové masénko na prkénku, prostě čtyři chody, s nimiž si pondělní hostitelka míní vyvařit 50 000 korun!

Radovan vystudoval hotelovou školu a pracuje jako číšník, i když si vyzkoušel i jiné profese. U svých prarodičů obývá třetí patro v Těrlicku. I úterní hostitel má rád sport a aktivně ho provozuje. Do pořadu ho přihlásila expřítelkyně. Že by ze msty, nebo Radkovi přeje, aby mu jeho dýňový krém, rostbíf a smetanový parfait vyhrály 50 000 korun?

Nejstarší Eva má také hotelovou školu, pracovala i jako inspektorka provozu. Čtyřnásobná babička by proto měla hravě zvládnout čtyři klasické chody. Miluje přírodu, jaro, léto a podzim tráví na chatě v Beskydech. Když je v Ostravě, ráda si zajde do divadla. Pokud by díky šunkovým závitkům, vývaru, svíčkové a palačinkám odnesla 50 000 korun, tak by pozvala svého partnera na hezkou dovolenou.

Gabriela je dva roky šťastně vdaná, bezdětná a bohužel nezaměstnaná. Vystudovala obchodní akademii i vyšší odbornou školu sociální a momentálně si hledá práci v oblasti administrativy. Zatím by si mohla vydělat 50 000 korun, ovšem to by se jí sýrová roláda, krémová cibulačka, kuřecí nudličky a pudinkové řezy musely báječně povést!

Lea Tina prodává nábytek a před třemi roky ovdověla. S novým přítelem se seznámila přes vaření. Kromě kuchtění a výletů na motorce má ráda zvířata. Částka 50 000 korun by se jí moc hodila, proto hostům nabídne luxusní menu s křepelčími vajíčky, kaviárem, falešnou želví polévkou, svatojánským steakem a jablečnou bábovkou!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.