Seriály a filmy

12. října 2013 10:10

Martina Čerňanská

Prostřeno! Příště uvidíte z Pardubic!

Na Vysočině bude tentokrát vařit a prostírat samé mladí, které představují dva muži a tři ženy.

Vdaná Monika je matkou na plný úvazek. Všechen čas věnuje dětem, pečuje o dva vlastní syny a tři nevlastní dcery! Původně pečovatelka koní dříve jezdila hodně na koni, teď jí ale čas na koníčky nezbývá. Moc ráda by si v pondělí vyvařila 50 000 korun, které by investovala do domečku v Hlinsku, proto slibuje pět chodů.

Úterý patří svobodné a bezdětné operátorce Zuzaně. Miluje tanec, kterému se věnuje, a doufá, že celým životem jen protančí. Zuzku by jistě roztančila i výhra 50 000 korun, za kterou by si koupila auto. Spoléhá na plněná rajčátka, tousty s kuřetem, pstruha na bylinkách a domácí zmrzlinu.

Ve středu pozve své hosty do svitavského paneláku seřizovač Pavel, ženatý otec dcery Amálky a nevlastního Michala. Rodině věnuje hodně času, ale také má rád hudbu a počítačové hry. Pavel plánuje dva slané předkrmy, pikantní krkovičku a závěrečnou sladkou tečku s meruňkami a šlehačkou – to jsou jeho trumfy ve hře o 50 000 korun.

Čtvrtý večírek pořádá květinářka Lenka z Dolního Újezdu. Vdaná maminka dvou dětí prý nadevše miluje svoji rodinu a také zvířata – doma mají dva pejsky. Je soutěživá a nebojí se utkat o 50 000 korun, které by se hodily na novou jídelnu do jejího domu. Jak soupeřům zachutnají Lenčina sýrová polévka, kuřecí ruličky se čtyřmi druhy sýrů a tříbarevné řezy?

Finále proběhne u benjamínka týdne Matěje. Je obklopen samými ženami: má tři sestry, dvě neteře a žije s rozvedenou maminkou. Jezdil na motokárách, má rád tanec a hudbu. Do pořadu ho přihlásil kamarád, který se již pořadu zúčastnil. Matěj nabídne například „dýňovku“ či „babiččiny líbánky“. Dostane v soutěži o 50 000 korun nejvíce bodů středoškolák z Ústí nad Orlicí? To teprve uvidíme…

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.