Seriály a filmy

7. září 2013 10:05

Martina Čerňanská

Prostřeno! Příště uvidíte z Pardubicka!

Další kulinářsko-hostitelské klání se odehraje na Pardubicku, které reprezentují čtyři ženy a jeden muž. Co je nejvíc potrápí? Úkol, který úzce souvisí se sídlem kraje, kde žijí.

První hostitelka je maminkou tří dětí, které dělí devatenáct let! Paní Zuzana bydlí v novostavbě v Pardubicích a je doma s nejmladším synkem. Víkendy tráví na chalupě, kam pozve své hosty a nabídne jim chalupářské menu s kulajdou a švestkovým koláčem. Kdyby to vyšlo, za 50 000 korun by se i s rodinou ráda podívala k moři.

Dovolenou u moře a 50 000 korun by si také s chutí vyvařila nezaměstnaná prodavačka Sandra, vdaná maminka čtyřletého Jakuba. Ta své naděje vložila do kuřecího masa, z něhož je předkrm i hlavní chod, hosté se mohou v úterý ještě těšit na hráškový krém a tvarohové dortíčky.

Středa patří jedinému muži z Pardubického kraje. Nezadaný Lukáš se vyučil číšníkem a pracuje jako zedník. Mezi jeho hobby patří fotbal a vaření. Čím chce ve venkovském dvojdomku ohromit soupeře, aby si odnesl 50 000 korun? Kohoutem na víně, protože něco takového přece lidé nejedí denně!

Ve čtvrtek otevře dveře svého domova zdravotní sestra Míša. Je rok vdaná, ale s manželem se znají už z dětského prázdninového tábora. Do soutěže ji přihlásila sestra, a kdyby se na ni usmálo štěstí, 50 000 korun by padlo na vybavení mladé domácnosti. Michaela spoléhá na vepřové maso, banánovou roládu a zábavnou střelbu ze vzduchovky.

Poslední hostitelka pochází z velké rodiny a studuje design v Liberci. Lenka se umí otáčet. Přes týden bydlí s přítelem v Praze, kde společně podnikají s točenou zmrzlinou, kam by investovala i výhru 50 000 korun. Ve finále vsadí na oblíbenou italskou kuchyni a pizzu, také si připravila pěkně adrenalinovou zábavu.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.