Seriály a filmy

7. června 2014 10:10

Martina Čerňanská

Prostřeno! Příště uvidíte z Plzeňského kraje!

Poslední dobou obvyklá sestava čtyři ženy a jeden muž se utkají v Plzeňském kraji o 50 000 korun. A jaký dostanou úkol týdne? Bude to krajová specialita – chodské koláče. To by nejednomu amatérskému kuchtíkovi mohlo zabrat celé odpoledne.

Tak uvidíme, jak se s tím Západočeši příště poperou, když musí stihnout ještě čtyři vlastní chody.

A hned v pondělí se to trochu komplikuje, protože první hostitelka Daniela musí držetbezlepkovou dietu a vyhýbá se mléku. Doufá, že soupeři budou mít pochopení. Paní učitelka v mateřské je bezdětná, ale šťastně zadaná. Žije společně s přítelem a pejskem v rodinném domku.Ve volném čase s ním ráda chodí na procházky, sportuje a věnuje se domu. Kvůli možné výhře 50 000 korun si připravila speciální suroviny a odlehčené menu.

V úterý se k plotně postaví servírka Barborka, která je svobodná, ale dlouhodobě zadaná. Vaření ji moc baví, proto se přihlásila do soutěže o 50 000 korun. Barbora také ráda maluje, miluje zvířata, sport a krásná auta.I ona se spoléhá na moderní lehké menu se salátem, mrkvovou polévkou a vepřovou panenkou s fazolkami.

Střed týdne náleží zadané lektorce jazyků Jitce. Svobodomyslná učitelka italštiny a němčiny má ráda cestování, jízdu na snowboardu i umění – dokonce sama maluje. Jitčino italské menu vypadá velmi lákavě. Pokud by vyhrála 50 000 korun, zaplatila by si další část kurzu pro instruktory lyžování v Rakousku.

Jediný muž tohoto týdne se jmenuje Vítězslav, ale dámy mu budou říkat Víťa. Mladý finanční poradce pracoval i v Německu a Holandsku, dnes žije s přítelkyní a společně vychovávají čtyřletého syna a očekávají další přírůstek do rodiny. Nastávající otec miluje sport, je extrovertní a upovídaný. Kdyby se jeho večeře s kulajdou a plněnou panenkou vydařila na rovných 50 000 korun, dopřál by si prodloužený víkend a solární panel na chatu.

Ve finále své štěstí zkusí učetní Martina. Vychovala dva syny a žije s partnerem. Jejím velkým koníčkem je zahrada, v zimě ráda lyžuje, v létě jezdí na kole a na motorce nebo chodí běhat do lesa. Je prý trpělivá a přátelská, ráda hostí lidi a má pověst dobré kuchařky, takže i ona má šanci na výhru 50 000 korun. A na čem si uMartiny Plzeňáci pošmáknou ve finále? To teprve uvidíte! A také to, kdo se už příště stane hostitelem týdne…

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.