Seriály a filmy

31. srpna 2013 17:40

Martina Čerňanská

Prostřeno! Příště uvidíte z Prahy a středních Čech!

Nové Prostřeno! poprvé zavítá do středu Čech. V srdci republiky se poznají tři ženy a dva muži, kteří se pokusí vyhrát padesát tisíc a se ctí splnit úkol týdne. Na koho se můžeme v Praze a okolí těšit?

První hostitelka je rozvedená matka dvou dospělých dětí. Mirka z Prahy 8 pracuje v hotelnictví, ráda tancuje, hraje na akordeon a zpívá lidovky. Protože je společenská, mohla by to hned zkraje pěkně rozjet. Aby získala 50 000 korun, spoléhá na klasické menu, kde nechybí knedlíčková polévka, vepřový řízek a bramborový salát.

V úterý pozve své soupeře do Hodkoviček dvakrát rozvedený Vašek, jehož život je spojen s auty, momentálně spravuje vršovickou sportovní halu Bohemians. Moc rád cestuje a má přítelkyni, která žije ve Španělsku, což ho inspirovalo k jídelníčku, kde najdeme paellu i gazpacho. Pokud si Vašek vyvaří 50 000, vezme své děti do Malagy.

Středeční hostitelka teprve nedávno dokončila obchodní akademii, pracuje u rodičů ve firmě a pokračuje ve studiu jazyků. Tereza je zadaná, spokojená a zvědavá, jak zachutnají její oblíbená jídla, kam patři polévka minestrone, losos a čokoládové suflé, cizím lidem. I ona by v řadovém domku na Jižním Městě moc ráda vyhrála 50 000 korun!

Obchodní zástupce Petr má přes své mládí za sebou již poměrně spletitý osobní život, bere to ale s úsměvem. Zajímá se o léčitelství, rád houbaří a jezdí na motorce. Ve čtvrtek pozve hosty do Kozojed na těstovinový salát, jarní polévku a citronové kuře. Okouzlí jídlo a Petrova ezoterická zábava soupeře natolik, že se právě on může těšit na kulatou sumičku 50 000 korun?

Páteční finále proběhne v Hostivicích v režii chemičky a dispečerky Lenky. Rozvedená dvojnásobná maminka tráví volný čas na procházkách se psem, věnuje se rodině a ráda vaří. Sestra, která Lenku do soutěže přihlásila, si myslí, že moc dobře. Zda tak dobře, že to bude stačit na zisk 50 000 korun, teprve uvidíme. Svým španělsko-mexickým menu a kytarovou zábavou přispěje k jižanskému zabarvení letního týdne z Prahy a středních Čech.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.