Seriály a filmy

28. června 2014 10:01

Martina Čerňanská

Prostřeno! Příště uvidíte z Ústecka!

REPRÍZA: Jednolité i pestré bude Prostřeno z Ústecka. Vařit budou samé ženy, ale věkově to bude od dvaceti do šedesáti. Na jaké amatérské kuchařky se můžete příští týden těšit?

Zdravotní sestra v invalidním důchodu si přivydělává pečením, snad proto udělá svůj dezert nepečený. Šárka skončí své čtyři chody tiramisu, začne pomazánkami, pokračuje brokolicovou polévkou a na hlavní chod chystá českou klasiku – moravského vrabce. Zachutná hned napoprvé v Bílině jejím soupeřkám natolik, že vyhraje 50 000 korun?

Mladá Veronika vystudovala střední školu, živila se jako číšnice a nedávno procházela vážnými zdravotními problémy. S přítelem a pejskem žijí v malém bytě v Roudnici nad Labem. Vaření je pro ni koníčkem a milovnice masa si u ní užijí. Čeká je panenská svíčková Wellington, medailonky z místní farmy a povidlová roláda. Kdyby si Veronika vyvařila 50 000 korun, jela by k moři, kde ještě nikdy nebyla!

Pavla, vdaná aktivní maminka tří synů a pokojská v drážďanském hotelu, otevře dveře svého bytu ve středu. Nikdo by neměl zůstat hladový po jejím kaldounu, svíčkové a dvou dalších chodech. Pavla ráda čte, studuje a píše. Pokud by uspěla, 50 000 by použila na rekonstrukci svého bydlení v obci Libouchec.

Bývalá kadeřnice Alla je už v důchodu. Její menu zní stejně nóbl jako její jméno. Dámy se mohou v Teplicích těšit na vejce Benedikt, další drůbeží kaldoun, kachní prsa na rozmarýnu, bramborové šišky, zelí jinak a cheesecake. Čtvrteční hostitelka pochází z Ruska, a kdyby se jí podařilo získat 50 000 korun, jela by navštívit dceru do USA.

Poslední hostitelka, referentka Jana, žije v Ústí s přítelem a dohromady mají pět dospělých dětí a tři vnoučata. Je to zkušená kuchařka a do pořadu ji přihlásil syn. Její menu je trochu záhadné, co se skrývá pod Krakonošovou pochoutkou nebo pod kynutým tajemstvím? To kuřecí vývar a kinder řezy prozradí víc, určitě ale ne to, zda si Jana dostatečně políčila na kulatou sumičku 50 000 korun. Vždyť která z pěti žen na Ústecku vyhraje, teprve uvidíme!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.