Seriály a filmy

30. srpna 2014 10:10

Martina Čerňanská

Prostřeno! Příště uvidíte z Ústeckého kraje!

Stejně jako minule se sejdou čtyři ženy a jeden muž, aby se pod dohledem kamer pohostili, pokud možno pobavili, splnili úkoly týdne a pokusili se vyhrát kulatou sumu 50 000 korun.

Zůstáváme na severu, jen se z Liberecka posuneme kus na západ do sousedního Ústeckého kraje. Hostitelé jsou mladí a neklidní – adekvátně věku a regionu.

Jediný muž tentokrát týden zahájí. Lukáš je chemik z Jirkova, ženatý táta od rodiny, který vaří tak rád, že prý doma svoji ženu do kuchyně ani nepustí. Když nestojí u sporáku, rád sportuje nebo poslouchá hudbu. Lukáš miluje moře, a kdyby jeho lákavé menu pokořilo 50 000 korun, vzal by své blízké na pěknou dovolenou.

Druhá hostitelka pracuje jako sekretářka na škole, kde teprve před časem složila maturitu. Karolína žije s přítelem v malém bytě v Děčíně, ráda chodí na společné výlety a cestuje. Mladá soutěživá dáma připraví tataráček, brokolicový krém, lososa a cheesecake. Pokud by jí moderní hostina přihrála 50 000 korun, použila by peníze na další toulky.

Mladá svobodná maminka Jana z Litvínova uvaří uprostřed týdne a spoléhá hlavně na kuřecí maso. Svůj život popisuje jako boj, navíc ji nedávno opustil partner a žije v malé garsonce s matkou. Tmavovlasá Jana ráda vaří a udělá vše pro to, aby získala 50 000 korun, které by se jí moc hodily.

Čtvrteční hostitelkaJana je opakem včerejší jmenovkyně. Mladá maminka žije spokojeně s manželem v rodinném domě a nemají se špatně. Jana se do kanceláře hned tak nevrátí, čeká druhý přírůstek. I ona uvaří na hlavní chod kuřecí maso s brambory, večeři korunuje domácí zmrzlina. Za co by blonďatá Jana utratila 50 000 korun? Za dovolenou u moře, ale mořské plody by si určitě nedala!

Pátek patří mamince, která se chce brzy vrátit do práce. Diplomovaná sestra Vlaďka žije s manželem v chomutovském domečku, který společně rekonstruují a kam by putovala případná výhra 50 000 korun. Vlaďka miluje českou kuchyni, pro svůj hlavní chod si vybrala hovězí ragú. Jako kuchařka si věří a výhra je pro ni velmi motivující.

Teprve ale uvidíme, jak se Vlaďce i jejím krajanům z Ústecka bude příští týden dařit!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.