Prostřeno! Příště uvidíte ze středních Čech a Liberecka!

Tak trochu jako pan učitel a pět mladších žákyň vypadá nová pětice amatérských kuchařů, kteří se chystají za týden uvařit na severu Čech na Liberecku.

V pondělí se představí finanční poradkyně Veronika, z níž bude v dohledné době recepční. Žije se svým přítelem v bytečku v Mimoni. Tak malém, že radši uvaří v domě u maminky, kde ještě donedávna žila. První hostitelka má ráda steaky a italskou kuchyni a podle toho vypadá i menu, s nímž se pokusí vyhrát 50 000 korun.

U rodičů také uvaří teprve osmnáctiletá Sandra, která studuje francouzské gymnázium v Liberci. Ráda bruslí, vaří, chodí na procházky a často sleduje pořad Prostřeno! Je už tři roky zadaná a případných 50 000 korun by vložila do společného bydlení s přítelem. Čtyři chody s hovězím knedlíčkovým vývarem, krůtí plněná prsa a piškotová dobrůtka by mohly její plány urychlit!

Středeční hostitelka se vyučila dámskou krejčovou. Rozvedená Barbora žije v Liberci s devítiletou dcerou a společně pěstují její koníčky - tancování a cvičení. Rády vyrábějí náušnice, zdobí rámečky a hrají stolní hry. Čeho se od Báry dočkají soupeři uprostřed týdne? Na 50 000 korun zamíří vznešené menu se šunkovými závitky Waldorf, zámecké závitky a dort podle prince regenta.

Jediný muž týdne je středoškolský profesor zeměpisu a tělocviku z Liberce. Rozvedený Karel miluje sport a předem upozorňuje, že je hodně soutěživý Beran. A odvážný – dvě suroviny jeho večeře jsou avokádo a brokolice. Čtvrtý hostitel je zkrátka milovník zdravé stravy a s výhrou 50 000 korun prý ani moc nepočítá. Možná si ale bramborové placky, krkovička na česneku a dort s vanilkovým krémem najdou své vděční strávníky.

Poslední hostitelka má ke gastronomii blízko. Tereza vystudovala vysokou zemědělskou školu a dnes pracuje jako pekařka. Ve volném čase se věnuje partnerovi a závodním psům. Pokud by si prostřednictvím uzené polévky, pstruha a borůvkového dortu vyvařila 50 000 korun, koupila by něco krásného rodičům k šedesátinám.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.