Prostřeno!: Adéla se líbí Američanovi Kyleovi! Dají to spolu dohromady?

Sportovkyně Adéla (36) to má ráda ostré. Učí se anglicky, je sama a líbí se Američanovi Kyleovi.

Čtvrteční večer má na svých bedrech sympatická prodavačka Adéla. Ta pracuje jako vedoucí v obchodě svých rodičů, žije sama se svým psem v bytě v Mikulovicích a celkem si libuje, že má aspoň čas na své sportovní koníčky. Na holých zdech sice chybějí obrázky, ale hosté si mohou prostudovat její bohatý cestovní pas a prohlédnout sbírku medailí, protože sport a cestování jsou vášně čtvrté hostitelky.

Podívejte se, jak se hosté zapotí u ohnivé polévky:

Adéla je totiž dobrodružka. Miluje překážkové závody, skialpinismus, poznala Kambodžu a Vietnam. Má ráda výzvy, na druhou stranu se stydí před kamerou a taky se trochu obává Prisky, protože po včerejšku neví, co od ní může čekat.

Podívejte se na exkluzivní video, jak Priska jí tofu:

Její menu bude tak trochu letem světem. Adéla má ráda krevety a steaky a dává přednost moderní kuchyni. Zpočátku bude čtvrtá hostitelka bojovat s nervozitou, ale postupem času se uvolní, místy až tak, že nad svými výkony v kuchyni propuká v záchvaty smíchu. Svůj večer si dokáže užít, ale musí si pospíšit, protože začíná netradičně zábavou. Hosty pozve na koňský ranč, sraz je na statku, aby si vyzkoušeli ten nejkrásnější pohled na svět z koňského hřbetu. A to jí vyšlo, všichni se projeli a mají dobrou náladu.

Podívejet se, co kdo nejí:

Vydrží jim ten úsměv, až ochutnají bruschettu s rajčaty nebo s avokádem a lososem? Kdo si myslí, že pálivá thajská polévka se nedá vůbec jíst? Konfitovanou krkovičku se zeleninou na másle a opečenými brambůrky si Adéla předem naložila, aby bylo maso pěkně šťavnaté. Poslední „toskánská šarlotka s lesním ovocem“ se sice rodí nadvakrát, poprvé se krém v dezertu, který kdysi Adélka ochutnala v Itálii, nepovede, pak ale sladká tečka vyjde na výbornou. „Skoro perfektní večeře,“ pochválí Adélku Kyle, který po ní pokukuje už od pondělí.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

Už máte novou kuchařku Prostřeno!? Prostřeno! slaví 10 let a kuchařka vydaná k tomuto jubileu je plná tipů pro amatérské kuchaře… Klikněte pro více informací.

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.