Prostřeno!: Aleš nepřestává! Ke stolu usedne polonahý

Číšník Tomáš (38) umí péct i vařit, žije s přítelem a má psa, kterého si Aleš skoro přivlastní. A jeho pes zatím poslušně čeká na páníčka v autě...

Večery plné překvapení pokračují. Hostitel, který obývá pěkný byt ve starším domě v Pardubicích, všechny zaskočí sdělením, že je gay, protože by to do Tomáše s hipsterským plnovousem nikdo neřekl. Také se budeme moci pokochat ukázkovou muskulaturou Aleše, který dostal od soupeřů mantinely, přesto opět dorazí v bláznivém převleku a zase se psem. Nakonec se převlékne, jeho pes skončí v autě a Aleš sedí s hostitelovým psem na klíně a tak se spolu sblíží, že budou jíst z jednoho talíře. Aleš by si snad Tomášova psa nejradši odnesl domů.

Podívejte se na exkluzivní video, jak se Aleš vymódil:

Hostitel se v kuchyni vyzná, je profesí číšník a své zaměstnání považuje téměř za poslání. Gastronomicky je tento týden zatím na úrovni a platí to i ve středu. Největší slabinou Tomášovy večeře je asi startovní sýrový koláček z několika druhů sýra zapečeného v těstě, které se prý úplně nepovedlo.

Podívejte se, jak se převlékl, když ostatní pohoršoval:

"Dračí polévka" je opravdu poněkud ohnivá, ale milovníky ostrých pokrmů potěší. Kuřecí carpaccio na lůžku trhaných salátů a bulgur se sušenými rajčaty je hlavní chod, ze kterého má zatím největší radost Aleš, protože se mu hodí do jeho proteinové diety. Bulgur poněkud připomíná úkol týdne a na talíři je toho tolik, že někdo už prostě nemůže. Hosté si ale ještě rádi udělají místečko na čokoládové muffiny s malinami, protože Tomáš si s přípravou dezertu vyhrál, stejně jako s bláznivou zábavou, na kterou budou hosté potřebovat pláštěnky i plavecké brýle. Nuda uprostřed týdne rozhodně nehrozí. Aleš na sebe opět strhl pozornost, i když slovo dodržel a neprovokoval tolik jako včera. Snažil se o zábavu v pozitivnějším duchu, a Tomáš se tak mohl soustředit na svůj kuchařský a hostitelský výkon.

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

Už máte novou kuchařku Prostřeno!? Prostřeno! slaví 10 let a kuchařka vydaná k tomuto jubileu je plná tipů pro amatérské kuchaře… Klikněte pro více informací.

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.