Prostřeno!: Bavič týdne si tyká se svým mixérem

Radek (31) je číslo a snaží se být bavičem týdne, tyká si se svým nepostradatelným mixérem Růženou. Jeho menu obsahuje hodně zeleniny, ale také zvěřinu.

Čtvrtý hostitel pochází z Olomouce, pracuje v tiskárně a holešovický dva plus jedna sdílí se spolubydlící krajankou z Hané. Jaký bude Radek jako hostitel? Stejně zábavný, jakým se dosud snažil být? Nebo na něj dolehne tíha úlohy hostitele? Nervozita mu zkazí náladu, ale z úplně jiného důvodu. Velmi dlouho se totiž čeká na včerejší hostitelku Sandru, která někde bloudí v zácpě za Prahou, kam se nemůže prodrat, navíc ji prý zmátla navigace v telefonu.

Podívejte se, jak Sandra vysvětlí svoje zpoždění:

Zatímco hosté netrpělivě čekají, až bude sestava kompletní a Radek mohl podávat svůj originální uvítací přípitek, první chod mu schne v troubě. Hostitel se bojí hlavně o předkrm, protože poslední dva chody dokončí až v průběhu večera. Brokolicové koule ale po Sandřině příchodu slaví velký úspěch. Asi mají taky všichni velký hlad a Radek je po té nejistotě z takového ohlasu nadšený.

Podívejte se, jaký úspěch sklidily brokolicové koule:

Mladý hostitel má ve svém menu dost zeleniny, po specialitě z brokolice následuje dýňový krém, ochucený také například koriandrem. Pro paní Matildu, která tuhle polévku ještě nezná, jsou to chutě zvláštní, neznámé, a to ona moc nemusí. Polévka je přijata trochu s rozpaky a Matilda si bohužel nedá ani dančí medailonky, sní jen šťouchané brambory s cibulkou.

Podívejte se na ohlasy na polévku:

Zvěřinou Radek překvapil, je to minutka na grilu, a proto musí kuchař strávit dost času v kuchyni, kde přichystá také poslední „gratinované hrušky“. Hrušky jsou tento týden v kurzu, stejně jako kiwi. Aby se hosté, zatímco Radek maká v kuchyni, u stolu nenudili, rozfázuje jim zábavu na několik částí. Ne všichni jsou ale ze skládání origami a následné hry s papírovými žabičkami nadšení. SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.