Prostřeno!: Bohunka se přizná, že je zadaná

Bohuslava (40) z call centra je navzdory svému věku už babičkou, ale to není její hlavní překvapení

Druhá ze soutěžících žen vaří u dcery, ale žije v Teplicích s přítelem, se kterým se před nedávnem rozešla, aby se mezitím dali opět dohromady. Cože? To Bohunku sice poněkud diskvalifikuje z okruhu adeptek na případné randění, a pokud si na ni dělal Pavel zálusk, tak má asi smůlu.

Podívejte se na exkluzivní video, jak se všichni dobře baví:

Ovšem v kuchyni si třetí hostitelka vede skvěle a hosté se u ní pořádně nabaští. V dceřině velkém bytě v provensálském stylu se Bohuslava pohybuje jako doma a v kuchyni to zná jak své boty. Tak snad tolik nevadí, že do pořadu šla jako single a už to neplatí, když jako šikovná kuchařka a pozorná hostitelka velmi příjemně překvapí. A nijak si své vaření neulehčuje. Bohuslava uhněte hned několik druhů těst. První bude na lokše, které doprovodí paštiku z kuřecích jater s mandlemi. Lokše zná dobře nejen Slávek, ale i Petra, která má také příbuzné na Slovensku. Druhé těsto umíchá na krupicové nočky do chutného vývaru, zavářka se ale jako jediná Bohuslavě nepovedla.

Podívejte se, jak Bohunka dělá lokše:

Zajímavý je hlavní chod, kde se rozhodla předem naložit, zkombinovat a pak společně upéct kachní a kuřecí stehna na medu a černém pivu se špekovými a bramborovými knedlíky. K hlavnímu chodu nabídne Bohunka pivečko, čímž si určitě šplhne. A nakonec budou ještě sladké mini dortíčky vtipně spojené s úkolem týdne. I zábavu má Bohunka promyšlenou do puntíku. Zorganizuje společné focení na památku, při kterém se všichni zasmějí. Ostatně uvolněná nálada provází celý čtvrteční večer, byť hostitelka nevaří doma a soupeře mohla svým přiznáním šokovat.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.