Prostřeno!: Čeká se na Romanu, než dokončí kázání

Vysokoškolská studentka, půvabná vietnamská míšenka Kristýna (22), zčásti vsadí na kuchyni svého otce a neprohloupí.

Velkým překvapením bude čtvrteční a nejmladší hostitelka. V půdním mezonetovém bytě bydlí s přítelem, bonusem je prostorná terasa s výhledem. Kristýna řečená Týna připraví napůl vietnamské a napůl evropské menu. A pořádně si s ním vyhraje. Její kvalitní výkon není až takovým překvapením pro samotnou hostitelku, ta se vaření věnuje už od třinácti let a víceméně se jí daří, i když má za sebou i nějaké ty karamboly. Ve čtvrtek se jí vyhnou. A Kristýna se může plně soustředit na přípravu pokrmů, které dobře zná.

Podívejte se, jak si Romana odběhla kázat:

Startuje s bohatými smaženými závitky obsahujícími krevety, rýžové nudle, Jidášovo ucho, zeleninu, prostě všechno, co tam patří. Jako z asijské restaurace a možná ještě lepší, což platí i o polévce pho ga, která je v tomto případě kuřecí. Obě jídla nejsou jednoduchá, vtipné a praktické je využití čisté silonové ponožky při přípravě polévky. Kdo chce, může jíst hůlkami nebo se to aspoň přiučit. Pak už Týna přejde do našich luhů a hájů, odkud si vybrala populární líčka. Jsou telecí, s kaší, a opět se mladé hostitelce zadaří.

Na následujícím videu se dozvíte mnoho věcí o Kristýně:

A na jedničku s hvězdičkou vyjde kouzelný a moderní dezert s čokoládou a malinami. Zábavou u studentky psychologie je kresba, k níž hostitelka udělá odborný výklad. Ocení starší soupeři Týnin klid, úsměv a celodenní snahu?

Dívejte se na Prostřeno! každý všední den od 17.50 a hlasujte!

SLEDUJTE PROSTŘENO ONLINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.